05.01.2017. 17:40

Vladislavs Ņedaivodins abās šaušanas reizēs pieļāva pa divām kļūdām un četru noslēpoto soda apļu rezultātā palika 67. vietā. Līdz vietai labāko sešdesmitniekā viņam pietrūka visai daudz – 23 sekunžu. Iedzīšanā iekļuvušo sportistu sešdesmitnieks gan tik un tā tiks noskaidrots tikai pēc divām dienām, kad vēlreiz tiks aizvadīta sprinta distance.

Aleksandrs Patrijuks izcēlās ar krietni ātrāku slēpojumu, tikai trasē pavadītā laika ziņa uzrādot 55. labāko rezultātu. Taču pirmajā šaušanā neizdevās trāpīt nevienu (!) mērķi, bet otrajā šaušanā vēl papildus divi soda apļi. Ar septiņām kļūdām viņam 79. vieta, vairāk nekā četras minūtes aiz uzvarētāja.

Identiskas neveiksmes šaušanā bija arī trešajam Latvijas pārstāvim Žanam Andrejevam – šaujot guļus, vaļā palika visi pieci mērķi, bet vēl divas kļūdas arī otrajā šaušanā. Viņam 92. vieta 110 finišējušo dalībnieku konkurencē.

Uzvaru izcīnīja norvēģis Andreass Vērness, kuram netraucēja arī divi apļi, un precīzi šaujošo austrieti Leitingeru viņš apsteidza par desmit sekundēm. Jāpiemin, ka labāko sešiniekā bija tikai Norvēģijas, Austrijas un Krievijas biatlonisti.

Izmantotie resursi:IBU DATACENTERMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties