09.06.2016. 07:28
Pirmo uzvaru NBA finālsērijā trešdien savā laukumā izcīnīja Klīvlendas Cavaliers basketbolisti, kuri ar 120:90 (33:16, 18:27, 38:26, 31:21) sagrāva Goldensteitas Warriors. Finālā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā aizvien ir Goldensteita, kas iepriekš tika pie divām pārliecinošām uzvarām savā laukumā.

Šoreiz jau ar spēles sākumu vadības grožus savās rokās pārņēma Klīvlenda, Warriors neļaujot ne reizi (!) atrasties vadībā. Tiesa, iekrātais 17 punktu pārsvars sadila otrajā ceturtdaļā, kad viesi vairākas reizes pietuvojās līdz -7, tomēr otro puslaiku bez iepriekšējā mačā savainojumu guvušā Kevina Lava spēlējošie Cavaliers aizvadīja vareni, gūstot vēl 69 punktus un neatstājot pretiniekiem nekādus variantus.

Uzvarētājiem lielisku spēli aizvadīja abi līderi - 32 punkti, 11 atlēkušās un sešas piespēles Lebronam Džeimsam, 30 punkti Kairijam Īrvingam. Vēl 20 punkti Dž.R.Smita kontā, bet 14 punkti un 13 atlēkušās Tristanam Tompsonam.

Tikmēr viesiem neviens nepārsniedza 20 gūto punktu robežu, bet labākie bija Stīvens Karijs (19) un Harisons Bārnss ar 18.

Sērijas ceturtā spēle notiks piektdien turpat Klīvlendā. Pirms gada Warriors finālā pārspēja savainojumu nomocītos Cavaliers ar 4-2.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa