04.10.2014. 23:52
A Sērijas sestās kārtas spēlē "Milan" ar 2:0 pieveica "Chievo Verona". Abi vārti tika gūti tikai otrajā puslaikā, un abi tika gūti ar skaistiem tālsitieniem. Sullijs Muntari iesita bumbu pa tiešo no gaisa, bet Keisuke Honda ar soda sitienu iegrieza bumbu apakšējā vārt stūrī.

"Milan" pēc trim neuzvarētām spēlēm pēc kārtas šodien uzņēma "Chievo Verona" vienību, kura pēc iespaidīgās uzvaras pār "Napoli" neko īpašu parādīt nebija spējusi. Milānas galvenais treneris Filipo Indzagi bija izvēlējies laukumā sūtīt Žeremiju Menezu, kā arī Fernando Toresu un Džakomo Bonaventuru, kas nozīmēja visai uzbrūkošu izkārtojumu.

Pirmajā puslaikā izdevās radīt vairākas vārtu gūšanas izdevības, taču pēc neilgi pirms tā beigām Indzagi nolēma no triju uzbrucēju taktikas atteikties. Tālu no vārtu guvuma nebija arī "Chievo", kurai bija pamats pieprasīt 11 metru soda sitiena piešķiršanu, taču tiesneša svilpe pēc Maksi Lopesa nogāšanas klusēja.

Otrajā puslaikā "Milan" izdevās salauzt viesu aizsardzību, un to izdarīja Sullijs Muntari. Bumba pēc centrējuma soda laukumā tika izsita ārā, taču tieši Ganas pussarga priekšā, kurš to ar iespaidīgu tālsitienu tieši no gaisa raidīja vārtos. Kopumā Muntari gan nebija tā veiksmīgā spēle, un viņa kļūdas laukuma vidū noveda pie pāris bīstamie "Chievo" uzbrukumiem, taču trīs punktus nodrošināja Keisuke Honda.

Japānis perfekti izmantoja standartsituāciju no metriem 25 un iegrieza bumbu gar spēlētāju sieniņu vārtu apakšējā stūrī, panākot 2:0 un gūstot savus trešos vārtus sezonā. Spēles beigās labas iespējas pārsvaru palielināt bija Stefanam el Šaravi, kurš nomainīja blāvi spēlējušo Toresu, taču rezultāts nemainījās.

Otrā šodienas spēlē "Verona" 89. minūtē izrāva uzvaru pār "Cagliari", turpinot savu atzīstamo sezonas sākumu. Savukārt jau rīt gaidāms sezonas pirmās puses centrālais mačs, proti, "Juventus" uzņems "Roma", turklāt paredzams, ka Turīnas komandas sastāvā varētu atgriezties Andrea Pirlo.