12.02.2018. 08:13

Bez sava līdera Kristapa Porziņģa palikusī „Knicks” šodien pirmoreiz pieteica spēlei no Denveras iemainīto Emanuelu Mudieju. Sākumsastāvā gan joprojām devās Džarets Džeks, taču viņš nospēlēja tikai astoņas minūtes, kamēr Mudiejs un „Knicks” debitants Franks Nilikinā daudz spēlēja kopā, abi aizvadot lielāko spēles laiku komandā. Mudiejs savā debijā 29 minūtēs guva 14 punktus un izdarīja desmit rezultatīvas piespēles, kamēr Nilikinā 31 minūtē guva 12 punktus.

Ar „double-double” izcēlās arī „Knicks” spēlētāji Eness Kanters (17+11) un Maikls Bīzlijs (16+13), kamēr Tims Hārdevejs aizvadīja kārtējo ne pārāk spožo spēli metienu precizitātes ziņā, trāpot septiņus no 17 un gūstot 17 punktus. „Knicks” sešu zaudējumu sērijā Hārdevejs realizējis tikai 23% metienu no spēles.

Šodienas mačā Indiānā „Knicks” aizvadīja ļoti rezultatīvu pirmo ceturtdaļu (37:36), bet pēc tam lielākoties bija iedzinējos. Pēdējā ceturtdaļa tika sagaidīta ar desmit punktu deficītu, un beigās „Knicks” nevienā brīdī netika tuvāk par septiņiem punktiem. Lai gan Nilikinā un Mudiejs pēdējās divās minūtēs kopā guva astoņus punktus, Indiāna atbildēja ar Viktora Oladipo tālmetienu un nokārtoja uzvaru ar 121:113.

„Pacers” sastāvā 30 punkti Oladipo rēķinā, bet Bojans Bogdanovičs sameta 20. Lietuvas uzbrucējs Domants Sabonis aizvadīja visai pieticīgu spēli, gūstot sešus punktus (metieni no spēles 2/11), taču savāca desmit atlēkušās bumbas. „Pacers” šīs bija sestā uzvara pēdējās astoņās spēlēs.

Tikmēr „Cavaliers” aizvadīja pirmo spēli ar saviem daudzajiem papildinājumiem no maiņas darījumiem, kas nesa panākumus spēlē Bostonā, sarūgtinot vietējos līdzjutējus dienā, kad iemūžināts tika Pola Pīrsa numurs, paceļot viņa kreklu pie arēnas griestiem. Klīvlenda svinēja drošu panākumu ar 121:99, principā nokārtojot uzvaru jau krietni pirms mača beigām.

Lebrons Džeimss guva 24 punktus un izdarīja desmit rezultatīvas piespēles, bet „Cavaliers” kopumā trāpīja 16 tālmetienus 30. No „Kings” iegūtais Džordžs Hils devās sākumsastāvā un guva 12 punktus, no Jūtas iemainītais Rodnijs Huds guva 15 punktus, tāpat pie krietna spēles laika tika no „Lakers” iegūtie Džordans Klārksons (17 punkti) un Lerijs Nenss (pieci punkti).

Bostonai savukārt 18 punkti Kairija Ērvinga rēķinā, kamēr 21 punktu sameta Terijs Rozīrs. „Celtics” šis ir trešais zaudējums pēdējās četrās spēlēs, kas liek vēl nedaudz tālāk atkāpties no Austrumu konferences līderpozīcijām, ko pārņēmusi Toronto „Raptors”.

„Thunder” sastāvā arī šonakt nebija ne Rasela Vestbruka, ne Karmelo Entonija, taču tas ļāva izvērsties Pola Džordžam, kurš guva 33 punktus un veica astoņas rezultatīvas piespēles, nokārtojot uzvaru pār „Grizzlies” ar 110:92. „Thunder” trāpīja 16 tālmetienus, taču aizmeta garām veselus 14 soda metienus (precīzi 26 no 40).

Jūtas „Jazz” turpina izdarīt pieteikumu uz vietu izslēgšanas spēlēs un šonakt ar iemainīto Džā Krauderu sastāvā pārspēja Portlendas „Trail Blazers” ar 115:96, neskatoties uz Deimiena Lilarda 39 gūtajiem punktiem. Jūtas sastāvā lieliski turpina spēlēt debitants Donovans Mičels, kurš guva 27 punktus, bet cits debitants Rodnijs O`Nīls savā pirmajā spēlē pamatsastāvā atzīmējās ar 11 atlēkušajām bumbām un sešām piespēlēm, gūstot četrus punktus un tiekot pie labākā +/- rādītāja komandā (+28).

Uzvaras pār Rietumu pastarītēm izcīnīja Hjūstona un Minesota – „Rockets” ar 104:97 tika galā ar Dalasu, Džeimsam Hārdenam un Krisam Polam kopā sametot 52 punktus, kamēr „Timberwolves” ar 111:106 apspēlēja „Kings”. Minesotas rindās 29 punkti Kārlam Entonijam Taunsam, kas tika papildināti ar astoņām bumbām zem groziem un sešām piespēlēm.

R & A Jūras Skola, SIA Krāslavas 12-14, Rīga, LV-1003