06.09.2014. 17:48
Anglijas futbola klubs "Chelsea" pēdējo astoņu gadu laikā divreiz laboja britu transfēru rekordu, vispirms par 30.8 miljoniem sterliņu mārciņu nopērkot Andriju Ševčenko un pēc tam par 50 miljoniem nopērkot Fernando Torresu. Taču komandas galvenais treneris Žuzē Mourinju intervijā Eurosport sacīja, ka tagad "Chelsea" ir kļuvis par pārdevēju, nevis pircēju klubu.

"Ģenerējam naudu, lai būtu spējīgi to tērēt. Katrā transfēru periodā "Chelsea" zaudē spēlētājus, pārdod spēlētājus," teica Žuzē Mourinju. "Ziemā pārdevām Huanu Matu. Šajā vasarā pārdevām Davidu Luizu un Romelu Lukaku. Tāpēc "Chelsea" tagad nav tērētāja – "Chelsea" šobrīd transfēros iekasē vairāk naudas nekā iztērē."

"Kad UEFA izlēma par "Financial Fair Play" ieviešanu, viņi mēģināja panākt, lai katrai komandai būtu vienādas iespējas," sacīja Mourinju. "Bet realitāte ir tāda, ka lielās komandas, lielie klubi – klubi, ilgāk atrodas elitē un kuriem ir lielākas fanu bāzes un ienākumi – ir tie, kuri turpina būt lielie tērētāji."

"Tāpēc Madrides "Real", "Barcelona", Minhenes "Bayern", Mančestras "United" – visām šīm milzīgajām komandām - ir priekšrocība," uzskata Mourinju. "Bet mēs "Chelsea" esam priecīgi par veidu, kādā strādājam, un par lielisko līdzsvaru, kāds mums ir starp ienākumiem un naudu, kuru varam tērēt. Esam priecīgi par šādu kluba profilu un nevēlamies mainīties."

Izmantotie resursi:https://uk.eurosport.yahoo.com/news...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties