02.07.2014. 10:15
Latvijas motobola klubs "MK Rīga" pirmdien aizvadīja kārtējo Centrāleiropas motobola līgas spēli, tiekoties ar Baltkrievijas komandu "Zarja" no Minskas. Lai gan pirmā spēles ceturtdaļa rīdziniekiem deva zināmas cerības, skanot spēles beigu svilpei, nācās atzīt minskiešu pārākumu un piekāpties ar rezultātu 0:11.

Lai gan spēle bija paredzēta Rīgā, sakarā ar remontdarbiem Biķernieku kompleksās sporta bāzes motobola laukumā, to nācās pārcelt uz "Milda" komandas laukumu Kretingas pilsētā Lietuvā.

Izbraukuma spēlē rīdzinieki Minskas komandai bija zaudējuši ar rezultātu 0:7, tāpēc par pretinieku spēkiem komandai šaubu nebija.

Tomēr pirmo ceturtdaļu motobola klubs "Rīga" aizvadīja godam, noturot rezultātu 0:1, kas deva zināmas cerības spēles turpinājumā. Otrajā ceturtdaļā spēles gaita mainījās un pretinieki guva vēl piecus vārtus.

Trešajā ceturtdaļā rīdzinieku vārtos vairs nestājās komandas pieredzējušais vārtsargs Mārtiņš Zirnis, iespēja tika dota šīs sezonas debitantam Dāvim Norem. Iesākumā Dāvis uz sevi liktās cerības patiešām attaisnoja un piecpadsmit minūšu laikā motobola klubs "Rīga" zaudēja tikai vienus vārtus. Tomēr pašiem ar uzbrukumu diemžēl neveicās, kā plānots, un vārtu starpību sadeldēt neizdevās.

Noslēdzošajā ceturtdaļā baltkrieviem izdevās gūt vēl četrus vārtus un, spēlei beidzoties, rezultāta tablo rādīja 0:11.

Pēc šīs spēles Centrāleiropas motobola līgas turnīra tabulā Minskas "Zarja" nostiprinājās 2. vietā. Rīdzinieki sešu komandu konkurencē ierindojas sestajā vietā. Nākamās divas spēles motobola klubs "Rīga" atkal aizvadīs Lietuvā - 12. un 13. jūlijā tiekoties "Milda" un "Bartuva" komandām.

Informāciju sagatavoja:Artis Kamals