06.01.2015. 10:15
Pasaules U20 hokeja čempionāts šonakt noslēdzās ar Kanādas izlases triumfu. Turnīra saimnieki fināla spēlē ar 5:4 pārspēja Krievijas vienaudžus. Spēles gaitā kanādieši bija vadībā pat ar 5:1.

"Krievija ir komanda, kas nekad nepadodas. Viņi ir ļoti meistarīgi un pacietīgi gaida katru pretinieka kļūdu. Otrajā periodā kļuvām nedaudz bezrūpīgi, taču pārtraukumā spējām savākties un aizvadīt cienīgu trešo trešdaļu. Spēle bija nedaudz spraigāka, nekā tai vajadzēja būt," pēc spēles sacīja Kanādas izlases aizsargs Džošs Morisejs.

"No iepriekšējiem gadiem visspilgtāk atceros 2005. gada komandu un to, kā tā dominēja ar Sidniju Krosbiju, Patrisu Beržeronu un daudziem citiem ierindā. Fināls, kurā viņi uzvarēja Krieviju ar 6:1, bija diezgan jautrs. Dažu gadu laikā redzēsim mūsu spēku, taču domāju, ka šajā čempionātā mēs bijām tikpat dominējoši. Visa turnīra laikā ne reizi pat nenokļuvām zaudētāju lomā. Ja nebūtu tās neveiklās piecas minūtes otrajā periodā, arī mēs varējām uzvarēt ar 6:1," atzina viens no Kanādas izlases līderiem Konors Makdeivids.

"Ja skatāmies uz statistiku, tad mēs bijām pārāki. Viss bija mūsu spēkos, tāpēc šis zaudējums ir sāpīgs. Turnīra uzdevums bija iekļūt finālā. Lai mēs izcīnītu zeltu, vienlaikus ir jānotiek vairākām lietām," norādīja Krievijas izlases galvenais treneris Valērijs Bragins.

Izmantotie resursi:Worldjunior 2015 - WM20 - International Ice...Р-Спорт. Все главные новости спортаDzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties