27.11.2014. 22:49
Šovakar Spuņciemā pie 10. uzvaras Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā tika turnīra līdere "Mogo-RTU/Rockets", kas sīvā cīņā ar 6:3 pieveica Stalbes "Pārgauju". Rīdzinieku komandai tas bija pirmais panākums, spēlējot ar jauno nosaukumu.

Tikai vakar RTU florbola klubs paziņoja par jaunu ģenerālsponsoru un vīriešu Virslīgas komandas nosaukuma maiņu uz "Mogo-RTU/Rockets", bet jau šovakar ar jauno nosaukumu bija jādodas cīņā, Spuņciemā uzņemot Stalbes "Pārgauju". Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, bet to izdarīja tieši "Mogo-RTU/Rockets" – Jura Gribusta piespēli vārtu guvumā pārvērta Atis Blinds – 1:0. Otrās trešdaļas pirmajā minūtē studenti savu pārsvaru dubultoja (2:0), bet stalbieši drīz vien parādīja, ka nebija atbraukuši padoties – 2:2.

Pēdējā perioda sākumā vies pēc Gata Grāveļa veiksmes uzbrukumā pat spēja izvirzīties vadībā ar 3:2, taču sensācija izpalika. "Mogo-RTU/Rockets", kam šajā spēlē piederēja iniciatīva, minūtes laikā panāca izlīdzinājumu (3:3), vēl pēc nepilns pusminūtes atguva vadību ar 4:3, bet pamatlaika pēdējā minūtē guva vēl divus vārtus, svinot 10. panākumu turnīrā. "Mogo-RTU/Rockets" ar 30 punktiem turnīra tabulā ieņem 1.vietu.

"Mogo-RTU/Rockets" – SK "Pārgauja" 6:3 (1:0, 1:2, 4:1)

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...



RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties