21.12.2016. 22:19

„Mogo” un „Zemgales/LLU” spēle, kas bija divu kopvērtējuma vadošo komandu spēle, tā pa īsto ieskrējās otrā perioda vidū, kad īsā brīdī tika gūti trīs vārti un atklāts rezultāts. Vispirms vadībā izvirzījās zemgalieši, vārtus gūstot Jānim Bērziņam, bet pēc tam Andris Siksnis un Emils Potāpovs divarpus minūšu intervālā panāca 2:1 jau „Mogo” labā.

Otrā perioda turpinājumā „Zemgale” divreiz spēlēja vairākumā, uz brīdi arī piecatā pret trim, taču savas iespējas neizmantoja. Toties vairākums tika izmantots 45. minūtē, kad skaitliskā sastāva pārkāpums izrādījās ļoti sāpīgs „Mogo” vienībai, kas tobrīd jau bija mazākumā. „Zemgale” ieguva tiesības uz spēli piecatā pret trim uz gandrīz pusotru minūti, un šo lielo vairākumu izdevās realizēt Raimondam Upeniekam.

Ar 2:2 tā arī noslēdzās gan pamatlaiks, gan papildlaiks, bet pēcspēles metienu sērijā ripu vārtos neizdevās nogādāt nevienā no pirmajiem deviņiem mēģinājumiem. Kā desmitais bullīti izpildīja Krišs Lipsbergs, kurš izrāva uzvaru „Mogo” vienībai. Kopvērtējumā atstatumu no „Zemgales” gan izdevies samazināt tikai minimāli, un abas komandas joprojām šķir pieci punkti.

„Kurbada” spēles pieteikumā nebija nesen piesaistītā Jura Upīša, kas gan netraucēja visnotaļ pārliecinoši ar 6:1 pieveikt „Prizmu”. Trīs punktus (1+2) guva Bruno Zabis, Mārtiņš Gipters pievienoja divus (1+1), tikpat arī Jānim Straupem, Tomam Hartmanim un Sandim Zolmanim.

„Prizma” mača gaitā nokļuva iedzinējos arī ar 0:6 un goda vārtus guva tikai 58. minūtē, kad izcēlās Viktors Lobačevs. Tie bija „Prizmas” simtie vārti šosezon Virslīgā, turklāt interesantas sakritības rezultātā pāris minūtes iepriekš „Prizma” tieši bija ielaidusi savu simtos vārtus šosezon. Turnīra tabulā līdz ar to sasniegts absolūts līdzsvars ar vārtu starpību 100:100.

Izmantotie resursi:LHF | Sākums