01.07.2013. 14:54
Šodien Polijā ar spēlēm sieviešu konkurencē sākās 2013.gada pasaules čempionāts pludmales volejbolā. Pirmo maču aizvadīja arī vienīgais Latvijas sieviešu pāris Inguna Minusa un Inga Ikauniece, kas divos setos pārliecinoši zaudēja mājiniecēm Kingai Koļosinskai un Monikai Bžostekai - 13:21, 14:21.

Pasaules čempionātā pludmales volejbolā ar 48.kārtas numuru izsētās Inguna Minusa un Inga Ikauniece sāka pret Kingu Koļosinsku un Moniku Bžosteku, kurām, kā jau mājiniecēm, tika pirmais kārtas numurs. Pirmā seta ievadā uz rezultāta tablo vēl kādu laiku turējās neizšķirts rezultāts (2:2), taču mača favorītes polietes pamazām atrāvās. Divu punktu pārsvars (4:2) tika palielināts līdz četriem punktiem (8:4), bet vēlāk tas pieauga līdz pieciem (12:7) un arī septiņiem (18:11) punktiem. Pirmo setu polietes uzvarēja ar 21:13.

Otrā seta sākumā Latvijas duetam uz brīdi izdevās izvirzīties minimālā vadībā, tomēr polietes atkal ātri ieguva iniciatīvu. Latvietes servēja pie rezultāta 4:5, taču mājinieces diemžēl guva piecus punktus pēc kārtas (10:4) un veica izšķirošo izrāvienu otrajā setā. Minusai un Ikauniecei gan izdevās pietuvoties līdz četriem punktiem (12:16), bet setu un spēli glābt neizdevās - 14:21 setā un 0-2 mačā.