26.01.2015. 19:57
Pirmdien, 26. janvārī, VTB Vienotajā līgā notika viena spēle. Ainara Bagatska, Artūra Štālberga un Oskara Ernšteina trenētais klubs "Nizhny Novgorod" (14-2, #3) izbraukumā uzvarēja Baltkrievijas čempionus "Cmoki Minsk" (2-13, #16) ar rezultātu 93:79.

Piektdien ņižņijnovgorodieši apspēlēja Dušana Ivkoviča trenēto Stambulas klubu “Anadolu Efes”, labojot vairākus kluba un Eiropas rekordus. Komanda guva 109 punktus, sasniedzot kluba rezultativitātes rekordu.

Augšvolgas klubs realizēja 65% metienu no spēles, uzrādot sezonas labāko rezultātu Eirolīgā. Saspēles vadītājs Teilors Ročestijs izdarīja 15 rezultatīvas piespēles, sasniedzot “Top 16” turnīra rekordu. Amerikāņu aizsargs ir rezultatīvākais Eirolīgas spēlētājs (vidēji 19,3 punkti spēlē). Artjoms Parahovskis guva 27 punktus un tika atzīts par nedēļas MVP.

Svētdien Augšvolgas klubs devās divas nedēļas garā izbraukuma tūrē uz Minsku, Maskavu, Tallinu, Malagu un Saratovu. Pirmajā spēlē Minskā viesi trešajā ceturtdaļā ieguva 15 punktu pārsvaru (63:48), taču ceturtās ceturtdaļas vidū “pūķi” to samazināja līdz minimumam – 69:68.

Tobrīd laukumu atstāja Parahovskis, taču minskieši netika galā ar Ņižņijnovgorodas garo spēlētāju Treju Tompkinsu. Amerikānis īsā laikā guva astoņus punktus, izcīnīja svarīgas atlēkušās bumbas un bloķēja mājinieku spēlētājus. Ņižņijnovgoroda svinēja četrpadsmito uzvaru – 93:79 (29:21, 14:15, 24:22, 26:21).

Tompkinss uzvarētāju labā guva 24 punktus un izcīnīja 10 bumbas zem groziem. Komandas kapteinis Semjons Antonovs pievienoja 17 punktus, bet Ročestija rēķinā 16 punkti un deviņas rezultatīvas piespēles. Parahovskim trīs punkti. Aleksandrs Kudrjavcevs un Stenlijs Barels atbildēja ar 18 punktiem katrs.