01.11.2014. 21:39
Kontinentālajā hokeja līga (KHL) šodienas vienīgajā spēlē Minskas ''Dinamo'' ar 1:4 savā laukumā piekāpās Novosibirskas "Sibir" vienībai.

Jau spēles 3. minūtē mājinieki Minskas ''Dinamo'' ieguva iespēju spēlēt piecas minūtes skaitliskajā vairākumā, tomēr "Sibir" nosargāja savu vārtu drošību. Pēc šī lielā soda izciešanas, "Sibir" septiņu minūšu laikā guva divus vārtus, panākot 2:0.

Spēles 29. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viesi izvirzījās vadībā jau ar 3:0, kad Igors Ožiganovs ar spēcīgu metienu pārspēja Larsu Haugenu. Otrā perioda priekšpēdējā minūtē arī mājiniekiem beidzot izdevās atklāt rezultātu – precīzs bija Aleksandrs Kulakovs. Pēdējās trešdaļas 6. minūtē "Sibir" atkal realizēja skaitlisko vairākumu, uzstādot spēlēs galarezultātu – 4:1.

Izmantotie resursi:khl.ru/

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa