02.06.2013. 09:57
Vācijas bundeslīgas klubs Minhenes «Bayern» šosezon triumfam vietējā čempionātā un uzvarai UEFA Čempionu līgā sestdienas vakarā pievienoja arī izcīnīto Vācijas kausu.

Vācijas kausa izcīņas finālspēlē «Bayern» futbolisti ar 3:2 aizraujošā cīņā pārspēja «VfB Stuttgart» komandu.

Pirmā puslaika izskaņā Tomass Millers realizēja 11 metru soda sitienu, mača 48. minūtē Mario Gomess dubultoja «Bayern» pārsvaru, bet 61. minūtē Gomess panāca jau 3:0. Spēles 71. un 80. minūtē pēc diviem precīziem Martina Hārnika sitieniem «Stuttgart» samazināja rezultātu līdz minimumam, taču atspēlēties nespēja.

Uzvarēt vietējā čempionātā, kausa izcīņā un iegūt Čempionu līgas trofeju līdz šim nebija izdevies nevienam Vācijas bundeslīgas klubam.

«Bayern» kļuva tikai par septīto klubu Eiropā, kuram vienā sezonā izdevies izcīnīt minētās trīs trofejas. Līdz šim to bija iespējusi arī Milānas «Inter» (2010. gadā), «FC Barcelona» (2009), «Manchester United» (1999), «PSV Eindhoven» (1988), Amsterdamas «Ajax» (1972) un Glāzgovas «Celtic» (1967).