29.09.2013. 00:05
Šovakar “Serie A” sestās kārtas spēli savā laukumā aizvadīja “Milan”, kas spēkojās ar Dženovas “Sampdoria” vienību. Spēles vienīgos vārtus otrā puslaika sākumā guva Valters Birsa, kuri futbolistam bija pirmie vārti “Milan” kreklā (1:0).

Rossoneri pēdējos divos mačos spēja gūt vien divus punktus ar spēles izskaņā izrautiem neizšķirtiem, kamēr “Sampdoria” līdz šim bija izcīnījusi vien divus punktus visās piecās sezonas spēlēs. Daudzi par iemeslu “Milan” neveiksmīgajam sezonas sākumu min savainojumu krīzi, kas piemeklējusi komandu. Traumās iedzīvojušies bija Kakā, Stefans El Šāravi, Rikardo Monotlīvo, Matia De Šiljo, Daniele Bonera, Džampaulo Pacīni, Matias Silvestre un Rikardo Saponara, bet Mario Balotelli izcieta diskvalifikāciju.

Robinju mazliet pietrūka, lai aizsniegtos līdz bumbai pēc Valtera Birsas piespēles soda laukumā, bet pēc mirkļa labu izdevību neizmantoja Kevins Konstants, sitot pāri vārtiem. Kristians Sapata uz noteikumu robežas atņēma bumbu Džanlukam Sansonem, kurš bija ieskrējies soda laukumā pēc bīstama pretuzbrukuma. “Sampdoria” 27. minūtē neizmantoja fantastisku iespēju, kad pēc stūra sitiena ar galvu pa vārtu stabu trāpīja Andrea Kosta. Alesandro Matri un Suleja Muntari sitienus tvēra vārtsargs Da Kosta, bet Gavaci bija neprecīzs pēc lieliska pretuzbrukuma pirmā puslaika izskaņā.

Urbijs Emanuelsons nomainīja Muntari un “Milan” tūlīt pēc restarta atklāja rezultātu. Valters Birsa guva savus pirmos vārtus “Milan” rindās ar lielisku sitienu no soda laukuma līnijas (1:0). Mirkli vēlāk Birsa gandrīz dubultoja rezultātu, taču Da Kosta ar pūlēm atvairīja pussarga spēcīgo sitienu no distances. Spēlei tuvojoties izskaņai, viesi pārņēma iniciatīvu, bet uzbrukumi padevās samocīti un nedeva gaidītos augļus. Pēc atkārtotiem pretuzbrukumiem no „Sampdoria” puses, “Milan” jaunākais uzbrucējs Mbaje Niangs gandrīz guva vārtus, bet Da Kosta paspēja bumbu mazliet aizskart ar ko pietika, lai tā palidotu dažus centimetrus garām vārtiem.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji S. k.
28.09. 19:00 Genoa - Napoli 0 : 2 (0:2) Pandevs 14'25'
28.09. 21:45 Milan - Sampdoria 1 : 0 (0:0) Birsa 46'
29.09. 13:30 Torino - Juventus
29.09. 16:00 Atalanta - Udinese
29.09. 16:00 Cagliari - Internazionale
29.09. 16:00 Catania - Chievo
29.09. 16:00 Hellas Verona - Livorno
29.09. 16:00 Sassuolo - Lazio