30.09.2015. 20:17
''Liepāja/Triobet'' aizsargs Mikus Sokolovs pēc uzvaras Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā spēlē pret savu bijušo klubu ''Jēkabpili'' (92:73) atzīmēja, ka spēle nebūt nebijusi tik viegla kā rāda rezultāts, savukārt pretinieku galvenais treneris Igors Miglinieks neslēpa, ka komandai šobrīd ļoti pietrūkstot centra pozīcijas spēlētāja.

''Liepāja/Triobet'' sezonas ievadā pēc itin līdzīga spēles pirmā puslaika pret ''Jēkabpils'' komandu (37:33) otrajā spēles nogrieznī pilnībā apspēlēja viesus un galarezultātā svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 92:73.

Mikus Sokolovs, ''Liepāja/Triobet'' aizsargs: ''It kā rezultāts rāda, ka pārliecinoši vinnējām, bet spēle tāpat bija grūta. Pirmajā puslaikā varēja redzēt, ka komanda ir nedaudz sasaistīta, jo tomēr tā bija pirmā spēle. Visi zina pagātni, pēdējās divās sezonās bijām spēlējuši ''play-off''. Beigās, par laimi, mums pārliecinoša uzvara. Pirmās spēles uztraukums bija.'' Sokolovs iepriekš spēlēja tieši ''Jēkabpili'', bet pats basketbolists atzīst, ka jēkabpilieši uz šo pāreju reaģējuši mierīgi.

BK ''Jēkabpils'' galvenais treneris Igors Miglinieks: ''Nepārvarējām to pirmās spēles sajūtu. Es prasīju komandai šovakar spēlēt fiziski un agresīvi, taču tas īsti neizdevās, un liepājnieki sāka spēlēt fiziski pārliecinošāk. Turējāmies pirmo puslaiku, taču otrajā sākām zaudēt savu grozu. Šovakar nebija garo spēlētāju, ko nomainīt - trīs sodi uzreiz bija Pozņakam, nācās ilgi uz laukuma noturēt Veselovu.

Pārliecība tika pazaudēta, un līdz ar to saraustījās visi saspēlnieki. Šobrīd mums ļoti trūks centra spēlētāja. Ar lielu cerību gaidām, kad jaunais spēlētājs izmainīs visu mūsu spēli, jo galvenais jau ir spēle aizsardzībā. Mums šobrīd ir, ko palabot, un potenciāls ir. Tagad tikai gaidām materiālu vēl klāt, lai tās maiņas ir loģiskākas.”

Izmantotie resursi:BKJekabpils.lv - BK “Jēkabpils” sezonas...straume.lmt.lv / Sports / LBL basketbola...