05.04.2014. 16:55
SMScredit.lv Virslīgas mačā pie pirmajiem punktiem šosezon tika "Metta/LU", kas savā laukumā ar 1:0 pārspēja Virslīgas debitanti "Daugavpili". Daugavpiliešiem tas bija pirmais zaudējums trīs spēlēs.

Hanzas vidusskolas laukumā šodien spēkojās "Mettas/LU" un "Daugavpils" futbolisti. Laukuma saimnieki cerēja beidzot tikt pie pirmā punkta sezonā, tikmēr Virslīgas debitanti daugavpilieši – nezaudēt trešo spēli pēc kārtas.

Lai gan pirmajā puslaikā vārti netika gūti, par garlaicību sanākušie futbola līdzjutēji noteikti nevarēja sūdzēties. Puslaika pirmajā daļā viesi ieguva iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu, tomēr japāņu viesspēlētājs Nakano Rjotaro pirms tā izpildes nedaudz saminstinājās, un "Mettas/LU" vārtsargs Oskars Darģis atvairīja pendeli.

Jau drīz 11 metru soda sitiens varēja tikt piešķirts arī uz "Daugavpils" vārtiem, tomēr galvenais tiesnesis noteikumu pārkāpumu nesaskatīja. Pēc epizodes savas pretenzijas tiesnešu darbam izteica "Mettas/LU" galvenais treneris Andris Riherts, pēc tam tiekot izraidīts no spēles.

Ja pirmais puslaiks ar vārtiem nepriecēja, tad jau otrā puslaika pirmajā minūtē rezultāts tika atklāts – precīzs bija Ingars Sarmis Stuglis. Vēl pēc trijām minūtēm "Mettas/LU" futbolisti guva otros vārtus, tomēr tie netika ieskaitīti aizmugures stāvokļa dēļ. Daugavpilieši metās atspēlēties, ar labām iespējām izceļoties Rjotaro un Riževskim, tomēr tuvāk vārtiem bija mājinieki – 61.minūtē vārtu stabu satricināja Edgars Vardanjans.

Tuvojoties mača beigām, abu komandu futbolisti spēlēja arvien asāk, krājoties arī kartītēm – trīs dzeltenās kartītes nopelnīja "Mettas/LU" futbolisti, bet daugavpilieši mača izskaņā pat palika mazākumā. Trīs minūšu laikā dzelteno un sarkano kartīti nopelnīja Jānis Bovins, kurš tikai otrā puslaika vidū bija devies uz maiņu.

"Metta/LU" – "Daugavpils" 1:0 (0:0)Vārti: I.S.Stuglis 46'Brīdinājumi: Kalns 22' Rožkovskis 22' Priedēns 51' Kalniņš 55' Parfjonovs 90+1'– Klimaševičs 75' Bovins 83'Noraidījumi: Bovins 86'"Metta/LU": Darģis, Puķītis, Hščanovičs, Vardanjans (Vapne 90+1'), I.S.Stuglis (Parfjonovs 78'), Kalniņš, Priedēns (E.Stuglis 71'), Pallo, Rožkovskis, Kalns, Kauss."Daugavpils": Čižovs, Murdasovs (Bovins 67'), Klimaševičs, Černomordijs, Kinovaki, Jamazaki (Fjodorovs 79'), Sokolovs, Rjotaro, Tarasovs (Atamaņukovs 36'), Riževskis, Haļimons.Galvenais tiesnesis: Vitālijs Spasjonņikovs.