12.03.2014. 15:54

• «Admiral» iekļūst «play off», «Traktor» paliek ārpus labāko astotnieka 2014. g. 4. marts
  • Rēdlihs pagarinājumā atnes uzvaru «Lokomotiv» un sērijā panāk 2-2 vakar

Aizvadītajā spēlē «Metallurg» viesos ar rezultātu 3:2 pagarinājumā uzveica Vladivostokas «Admiral» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Līdz KHL visu laiku ilgākajam mača rekordam nedaudz pietrūka. Uzvaras vārti tika gūti trešajā pagarinājumā, kad precīzs cīņas 116 minūtē un 35 sekundē bija Danis Zaripovs. Vēl vārtus uzvarētājiem guva Jans Kovaržs un Fransis Parē, bet mājiniekiem precīzi bija Maiks Komodors un Iļja Zubovs.

KHL garākās cīņas rekords pieder Čerepovecas «Severstaļ» un Jaroslavļas «Lokomotiv» komandām, kuras uzvarētāju noskaidroja pēc 118 minūtēm un 48 sekundēm.

Jāpiebilst, ka šī cīņa noslēdzās ap pulksten 00:30 pēc Vladivostokas vietējā laika.

Nākamā «Metallurg» un «Admiral» spēle norisināsies piektdien Magņitogorskā.