29.03.2017. 16:10

Rezultātam esot 0:0, Meksika pirmo spēlētāju maiņu izdarīja 57. minūtē, priekšējā līnijā laižot Karlosu Velu, un jau pēc aptuveni 15 sekundēm meksikāņi beidzot atslēdza mājinieku vārtus. To gan neizdarīja Vela, bet gan Barselonas "Espanyol" aizsargs Djego Antonio Rejess, kurš pēc Migela Lajuna stūra sitiena spēcīgi ar galvu sita tuvajā stūrī (1:0).

Meksika izcīnīja septīto panākumu pēdējo deviņu spēļu laikā (7-2-0, vārti 12:3), savukārt jau trešo maču ciklā neuzvarēja ASV, kas izbraukumā nenoturēja vadību pret Panamu. Amerikāņi rezultātu atklāja 39. minūtē, kad Kristians Pulišičs pretinieku soda laukumā atbruņoja aizsargu, pietuvojās vārtiem un piespēlēja brīvajam Klintam Dempsijam, kuram atlika trāpīt no tuvas distances (1:0). Tomēr jau pēc četrām minūtēm Panama panāca izlīdzinājumu. Pēc tāla auta un cīņas soda laukumā bumba atleca pie Gustavo Gomesa, kurš pārspēja Timu Hovardu (1:1).

Viena spēle šonakt tika aizvadīta arī Okeānijas zonas B grupā, kur Papua Jaungvineja ar 2:1 izbraukumā pieveica Taiti un revanšējās par pirms piecām dienām piedzīvoto neveiksmi mājās (1:3). Taiti jau ir aizvadījusi visas četras spēles un ar sešiem punktiem ir grupas līdere, taču Papua Jaungvinejai un Zālamana salām jūnijā vēl jāaizvada savi savstarpējie mači. Grupas uzvarētāja iekļūs Okeānijas zonas finālā, kur jau gaida Jaunzēlande, bet fināla uzvarētāja pēcāk pārspēlēs tiksies ar Dienvidamerikas piektās vietas īpašnieci.