06.10.2017. 23:42

Andra Džeriņa un Oskara Cibuļska „Mountfield” komanda viesos ar 3:2 pieveica „Chomutov”. Cibuļskis 20:58 minūšu laikā izdarīja četrus metienus un bloķēja divus pretinieku metienus, bet Džeriņš 12:05 minūtēs veica divus metienus un uzvarēja četros no desmit iemetieniem. Ar 15 punktiem desmit spēlēs Hradeckrāloves klubs pašlaik ir sestajā vietā.

Tikmēr Roberta Bukarta, Riharda Bukarta un Ralfa Freiberga pārstāvētā „Zlin” izbraukumā ar 1:4 piekāpās „Mlada Boleslav”. Roberts nospēlēja 16:07 minūtes un izdarīja divus metienus, Rihards 12:44 minūšu laikā veica četrus metienus un spēli pabeidza ar lietderības koeficientu -1, bet Freibergs 25:01 minūtēs izdarīja divus metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu, rezultatīvi asistēja vienīgo vārtu guvumā un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. „Zlin” ar 12 punktiem desmit mačos ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Slovākijas čempionātā pirmos vārtus šovakar guva „Nove Zamky” aizsargs Māris Jass un uzbrucējs Koba Jass, kurš šodien debitēja jaunajā komandā. 8. minūtē Māris atklāja spēles rezultātu pret „Nitra”, bet trešā perioda sākumā Koba panāca jau 6:1. Spēles beigu rezultāts 6:4. Māris izcēlās arī ar rezultatīvu piespēli, bet otrs Latvijas hokeja aizsargs Artūrs Salija uzvarā ar rezultativitāti neizcēlās.

Jāņa Andersona pārstāvētā „Zvolen” savās mājās ar 4:1 pieveica „Kosice” komandu. Andersons bija pieteikts kā septītais aizsargs un ar rezultativitāti neizcēlās.

„Sauso” spēli aizvadīja Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins, palīdzot „Lugano” ar 4:0 pieveikt Ženēvas „Servette”. Latviešu vārtsargs tika galā ar visiem 24 mājinieku metieniem, aizvadot pirmo „sauso” maču šosezon. Bet Ivars Punnenovs atvairīja 30 no 32 metieniem, palīdzot „Langnau” komandai ar 3:2 pārspēt „Fribourg-Gotteron”. „Lugano” pašlaik ieņem ceturto vietu, bet „Langnau” ir astotajā pozīcijā 12 komandu konkurencē.

Tikmēr Austrijas līgā ar rezultatīvu piespēli uzvaras vārtu guvumā papildlaikā atzīmējās Nauris Zintis Zuševics, kura pārstāvētā Grācas „99ers” ar 3:2 pārspēja Zalcburgas „Red Bull”. Zuševics izdarīja arī divus metienus un spēli pabeidza ar lietderības koeficientu +1.

Zviedrijas Hokeja līgā (SHL) „Orebro” komanda ar Rodrigo Ābolu sastāvā izbraukumā ar 4:1 pārspēja „Linkopings” un pakāpās uz devīto vietu kopvērtējumā. Ābols nospēlēja 10:12 minūtes, izdarīja vienu metienu un trīs spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja trešdaļā iemetienu.

Ar rezultatīvu piespēli Somijas pēc spēka otrajā līgā („Mestis”) izcēlās Rūdolfs Maslovskis, palīdzot „Kettera” komandai ar 6:4 uzvarēt „Espoo United”. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 13:23 minūtes un spēles izskaņā nopelnīja noraidījumu.

Roberts Jekimovs palika bez rezultativitātes punktiem un pat bez metieniem pa vārtiem, bet viņa Fredrikshavnas „White Hawks” ar 0:4 kapitulēja „SonderjyskE” komandai, lai gan izdarīja par 13 metieniem vairāk (34:21).

Ungārijas čempionātā zaudējumu cieta Maksima Širokova „Brasov”, kas savās mājās ar 3:4 piekāpās „Ujpest” hokejistiem. Aizsargs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, atdeva rezultatīvu piespēli un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Kazahstānas atklātajā čempionātā uzvaru svinēja Pavlodaras „Ertis”, kas ar 5:1 sakāva „Gornyak”, taču vārtsargs Jānis Auziņš šajā mačā nepiedalījās.

Krievijas Augstākās līgas (VHL) čempionātā Kirila Tambijeva pārstāvētā un Leonīda Tambijeva un Andreja Banadas vadītā Sanktpēterburgas „Dynamo” viesos ar 1:2 „bullīšos” zaudēja Penzas „Dizel”. Tambijevs 19:35 minūšu laikā izdarīja divus metienus un nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kā arī nerealizēja savu iespēju pēcspēles metienu sērijā. Polijas čempionātā Mārtiņa Raituma un Elvija Biezā Novi Targas „Podhale” ar 2:1 uzvarēja Opoles „Orlik”. Raitums šajā mačā atvairīja 30 metienus, bet Biezais ar rezultativitāti neizcēlās.

Francijā ar vārtu guvumu vairākumā izcēlās Edgars Dīķis, bet viņa un Edmunda Augstkalna pārstāvētā "Strasbourg" ar 3:4 "bullīšos" zaudēja "Chamonix". Augstkalns izdarīja vienu metienu un nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu. Savukārt trīs Latvijas hokejistu komanda "Lyon" ar 2:4 piekāpās "Rouen". Māris Jučers atvairīja 22 metienus, Artūrs Mickēvičs nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1, bet Renārs Demiters statistikas rādītājos neatzīmējās.

Izmantotie resursi:hokej.czshl.sesihf.chhokej.skvhlru.ruflashscore.com

( ! ) Notice: Undefined index: dir in /var/www/clients/client11/web34/web/in_site/core/libraries/output.class/_functions.php on line 259