16.10.2016. 17:54

“Udominate Basket” (6-0, #1) savā laukumā pārliecinoši uzvarēja Deivida Lemana trenēto “Visby Ladies” (0-5, #10) ar rezultātu 80:56 (25:15, 15:14, 14:10, 26:17). Mājinieces guva divreiz vairāk punktus pēc kļūdām un precīzāk meta no trīspunktu metienu līnijas

Zenta Meļņika 23:43 minūtēs guva 12 punktus (2p 6/10), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izdarīja četras rezultatīvas piespēles, trīs reizes kļūdījās, bloķēja vienu metienu, saņēma vienu personisko piezīmi, izprovocēja vienu pārkāpumu un ieguva +/- rādītāju 20.

Umea basketbolistes pēc 11 dienām sāks Eiropas kausa kampaņu. Pretinieku lokā ir Vācijas čempiones "TSV 1880 Wasserburg", Šarlvilas klubs no Francijas un Zviedrijas čempiones "Lulea Basket".

Zārluī klubs “TV Saarlouis Royals” (5-0, #1) mājās ceturtajā ceturtdaļā izrāva uzvaru pār “BG 89 AVIDES Hurricanes” (2-3, #8) ar rezultātu 70:67 (17:18, 22:20, 14:18, 17:11). Laukuma saimnieces izcīnīja par sešām uzbrukuma bumbām vairāk (10-4).

Sabīne Niedola savāca tikpat uzbrukuma bumbu kā pretinieču komanda kopā (4-4). Uzbrucēja 37:56 minūtēs guva 22 punktus (2p 8/13, 1p 6/7), izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, izdarīja divas piespēles, vienu reizi kļūdījās un saņēma divas personiskās piezīmes.

Amerikāniete Endžela Tisdeila iemeta 2 no 10 tālmetieniem un guva 18 punktus, bet Kristes Mokubes rēķinā 14 punkti un septiņas atlēkušās bumbas.