26.01.2014. 15:29

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Uzvaru sacensībās izcīnīja amerikānis Stīvens Holkombs, no kura par 0,09 sekundēm atpalika šveicietis Beāts Hefti, kurš kļuva par Eiropas čempionu, bet trešais bija kanādietis Lindons Rašs, kurš Holkombam zaudēja 0,30 sekundes.

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmajā braucienā no līdera atpalika par 0,25 sekundēm, ieņemot piekto vietu (Eiropā - trešo), bet divu braucienu summā atkāpās uz sesto vietu (+0,38)  Līdz Eiropas čempionāta bronzas medaļai latviešiem pietrūka 0,06 sekundes.

Tikmēr Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Raivi Broku, Helviju Lūsi un Vairi Leibomu pirmajā braucienā līderim zaudēja 0,81 sekundi, ierindojoties 17. vietā (Eiropā - 12. vietā), bet divu braucienu summā pakāpās uz 15. vietu (Eiropā - desmito). 

Atgādinām, ka sestdien divnieku sacensībās Melbārdis un Dreiškens izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa posmā, bet trešo vietu Eiropas čempionātā, tomēr vēlāk saņēma diskvalifikāciju. Tikmēr Ķibermanis un Leiboms Pasaules kausa posmā ieņēma 11. vietu, bet Eiropas čempionātā - piekto pozīciju. Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties