29.03.2014. 00:07
Latvijas basketbola valstsvienības uzbrucēja Mareka Mejera pārstāvētā "Ford Burgos" komanda vēlā piektdienas vakarā izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas Spānijas LEB Gold jeb pēc spēka otrajā līgā, tiekot pie 18. uzvaras regulārajā čempionātā kopumā.

"Burgos" pēdējo reizi zaudējuma rūgtumu izjuta pirms vairāk nekā mēneša, kad 21. februārī ar 77:79 piekāpās turnīra vicelīderei "Palencia". Četrām uzvarām iepriekšējās spēlēs šovakar sekoja piektā, viesojoties pie "Leyma Coruna". Viesi vadībā atradās lielāko spēles daļu un jau pirmajā puslaikā, tomēr izšķirošo pārsvaru guva trešajā ceturksnī, kad apspēlēja pretiniekus ar 17:5. Beigu rezultāts graujošs - 81:53.

No Madrides "Fuenlabrada" īrētais liepājnieks Mareks Mejeris laukumā devās uz maiņu, spēlēja 14 minūtes un 24 sekundes, guva četrus punktus (2p. 2/5, 3p. 0/1), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un nopelnīja vienu piezīmi.

Ar 18 uzvarām 25 spēlēs "Burgos" ieņem trešo pozīciju turnīra tabulā, bet regulārajā sezonā jāaizvada vēl viena spēle, tiekoties ar līderi "River Andorra Morabanc".

Mejeris šosezon "Burgos" rindās aizvadījis astoņas spēles, vidēji 16 minūtēs un 18 sekundēs gūstot 6,5 punktus un izcīnot 5,3 atlēkušās bumbas.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009