17.06.2015. 15:43
Par Latvijas čempionvienības basketbolā «VEF Rīga» galveno treneri nākamajā sezonā kļūs spāņu speciālists Karloss Frade. Sadarbība ar 2014./2015. gada sezonas galveno treneri Nikolaju Mazuru izbeigta pēc abu pušu vienošanās, vēsta vienības mājas lapa.

  • «VEF Rīga» atgriežas LBL čempionu tronī 2015. g. 28. maijs
  • Mazurs: Man spēlētājā svarīgākais ir cilvēciskās īpašības 2015. g. 2. jūnijs

Treneru asistentu kolektīvs vienībā paliks nemainīgs.

«Nikolajs Mazurs «VEF Rīga» strādāja kopš kluba atjaunošanas 2007. gada maijā, attīstījās kopā ar VEF un nu ir izaudzis par konkurētspējīgu treneri, piesaistot arī ārvalstu klubu interesi. Mēs ticam spožai Nikolaja karjerai, novēlam panākumus un leposimies ar tiem,» sacīja «VEF Rīga» valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons.

40 gadus vecais Frade līdz šim strādājis ar Spānijas jauniešu izlasi, piecus gadus bijis iesaistīts darbā Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), ir pieredze galvenā trenera amatā Eiropas kausa sacensībās spēlējošā klubā «Alba Fehervar» no Ungārijas.

«Latvijā un Rīgā ir senas basketbola tradīcijas, un esmu ļoti priecīgs kļūt par daļu no tām, par daļu no basketbola kluba «VEF Rīga»,» norādīja Frade.

Paredzams, ka Frade Rīgā ieradīsies jūlija sākumā, kad arī notiks «VEF Rīga» preses konference par 2015./2016. gada sezonu un jaunā trenera iepazīstināšana ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem.

Mazurs iepriekšējā sezonā pirmo reizi karjerā kļuva par Latvijas čempionu, būdams galvenā trenera statusā.R & A Jūras Skola, SIA Krāslavas 12-14, Rīga, LV-1003
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties