19.01.2015. 13:11
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas izbraukuma spēlē Latvijas trenera Andreja Maticina pārstāvētais Vladivostokas "Admiral" trešajā periodā izsēja divu vārtu pārsvaru un tikai papildlaikā pārspēja Habarovskas "Amur" (3:2).

Habarovskas pirmajā periodā uz ledus neliels pārsvars bija viesiem no Vladivostokas, un pēdējā minūtē tas parādījās arī uz tablo (0:1). Otrā perioda astotajā minūtē vladivostokieši realizēja skaitlisko vairākumu, un līdz pēdējam lielajam pārtraukumam rezultāts vairs nemainījās (0:2).

Trešajā periodā iniciatīvu pārņēma mājinieki, 44. minūtē savu deficītu viņi samazināja līdz minimumam un turpināja spiest. 51 sekundi pirms pamatlaika beigām rezultāts tika līdzsvarots (2:2). Papildlaikā apņēmīgāk darbojās viesi, un mača 63. minūtē "admirālis" Fjodors Beļakovs izrāva uzvaru (3:2)

Pēc šodienas mačā Vladivostokas "Admiral" pietuvojas play-off zonai, ieņemot devīto pozīciju Austrumu konferencē. Savukārt ģeogrāfiskais kaimiņš Habarovskas "Amur" šobrīd ir vājākais klubs visā līgā.