20.01.2015. 18:00

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Dueļa sākums iecerēts plkst.18.30 pēc Latvijas laika, bet to tiešraidē pārraidīs televīzijas kanāls Viasat Sport Baltic (VSB).

Rīdzinieku treneri mačam pieteikuši 22 hokejistus (divus vārtsargus, astoņus aizsargus un 12 uzbrucējus). Sastāvā ir notikušas nelielas izmaiņas, jo treniņā no rīta nelielu savainojumu guva uzbrucējs Roberts Bukarts. Viņa vietā maiņā ar Miķeli Rēdlihu un līnusu Videllu spēlēs Broks Troters, bet maiņā kopā ar Lauri Dārziņu un Miku Indraši spēlēs Mārtiņš Cipulis. Spēlei tiks pieteikti arī aizsargi Ralfs Grīnbergs un Mārtiņš Porejs. Vārtus atkal sargās Džefs Delorjē.

Rīgas Dinamo sastāvs:

Vārtsargi: #38 Džefs Delorjē (#36 Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs A - #44 Oskars Cibuļskis, #5 Čārlzs Genovejs - #68 Milans Jurčina A, #11 Kristaps Sotnieks - #23 Aleksandrs Jerofejevs, #28 Ralfs Grīnbergs - #7 Mārtiņš Porejs;

Uzbrucēji: #89 Broks Troters - #55 Līnuss Vidells - #19 Miķelis Rēdlihs, #10 Lauris Dārziņš (K) - #70 Miks Indrašis - #47 Mārtiņš Cipulis, #18 Rodrigo Ābols - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #13 Gunārs Skvorcovs.

Kā zināms, šo izbraukuma sēriju rīdzinieki sāka svētdien, kad pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 svarīgā cīņā apspēlēja latviešu speciālista Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Šīs izbraukuma sērijas turpinājumā Dinamo ceturtdien tiksies ar Čerepovecas Severstaļ. Pēc tam komandai sekos piecas spēles savā laukumā, bet noslēdzošie pieci regulārā čempionāta mači jau būs izbraukumā.

Pēdējo sešu maču laikā Rīgas Dinamo izdevies tikt pie piecām uzvarām. Tikmēr Maskavas komanda pēdējo trīs spēļu laikā piedzīvojusi divus zaudējumus, lai gan pirms tam bija sešu uzvaru sērija.

Šosezon Rīgas klubs un CSKA tikušies vienu reizi - 24.decembrī Maskavas klubs izbraukumā bija pārāks ar 5:4, lai gan atradās iedzinējos ar 0:2, 1:3 un 2:4.

Šajā izbraukumā Dinamo treneri līdzi ņēmuši 25 hokejistus - vārtsargus Jakubu Sedlāčeku, Džefu Delorjē un Salvi Balandīnu, aizsargus Krišjāni Rēdlihu, Kristapu Sotnieku, Oskaru Cibuļski, Čārlzu Genoveju, Milanu Jurčinu, Mārtiņu Poreju, Aleksandru Jerofejevu un Ralfu Grīnbergu, kā arī uzbrucējus Lauri Dārziņu, Miku Indraši, Miķeli Rēdlihu, Līnusu Videlu, Kailu Vilsonu, Robertu Bukartu, Andri Džeriņu, Gintu Meiju, Mārtiņu Cipuli, Gunāru Skvorcovu, Kasparu Saulieti, Māri Bičevski, Broku Troteru un Rodrigo Ābolu.

Ar 46 spēlēs izcīnītiem 108 punktiem CSKA atrodas Rietumu konferences un visas līgas kopvērtējuma priekšgalā, bet Rīgas Dinamo ar 62 punktiem 48 mačos ir desmitais, tikai par punktu atpaliekot no izslēgšanas spēļu zonas.Vjačeslava Bondarenko Judo skola Liepājas 3b, Rīga, LV-1002
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties