21.10.2015. 08:46
Pie ceturtā panākuma pēdējās sešās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs otrdien tika līgas pastarīte Toljati Lada, kuras vārtus sargā Edgars Masaļskis, bet galvenā trenera pienākumu izpildītājs ir Artis Ābols.

Aizvadītajā cīņā Lada izbraukumā ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Ņižņekamskas Ņeftehimik.

Lada spēlētājus astotajā minūtē vadībā izvirzīja zviedrs Tobiass Viklunds, bet izlīdzinājumu, pārspējot Masaļski, otrās trešdaļas otrajā minūtē panāca kanādietis Džefs Tafe. Turpinājumā mačā rezultāts vairs nemainījās, bet pēcspēles metienos Toljati komanda bija pārāka ar 1:0, vienīgos vārtus piektajā metienu sērijā gūstot Georgijam Belousovam.

Masaļskis šajā mačā atvairīja 31 no 32 pretinieku raidījumiem.

Tikmēr piekto neveiksmi pēdējās septiņās spēlēs piedzīvoja Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas vienība Helsinku Jokerit, kas izbraukumā ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) piekāpās Soči vienībai. Pa vieniem vārtiem guva Latvijā labi zināmais Pjotrs Sčastļivijs, Bens Maksvels un Jegors Morozovs.

Kulda nospēlēja 18 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku raidījumu.

Savukārt septīto uzvaru pēdējās astoņās spēlēs izcīnīja Ufas Salavat Julajev, kas savā laukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pieveica Kazaņas Ak Bars. Uzvaras vārtus 25.minūtē iemeta Envers Lisins.

Nākamajā mačā Salavat Julajev ceturtdien uzņems Latvijas komandu Rīgas Dinamo, kas pati otrdien ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās līgas līderei Jaroslavļas Lokomotiv. Šajā mačā Rīgas Dinamo piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas, bet Lokomotiv guva vienpadsmito panākumu pēc kārtas.

Rietumu konferences un visas līgas līdere ir Lokomotiv, kas, pateicoties iespaidīgajai uzvaru sērijai, 24 spēlēs iekrājusi jau 53 punktus. Tikmēr Jokerit ar 37 punktiem joprojām ir labākā savā divīzijā, kas dod otro vietu konferencē, kaut tai ir tikai piektais lielākais punktu skaits.

Tikmēr Rīgas Dinamo ar 24 punktiem 22 mačos ir pēdējie starp 14 Rietumu konferences vienībām, turklāt labāko astotnieks pēc Soči uzvaras ir jau desmit punktu attālumā.

Savukārt Austrumu konferencē līdere ar 44 punktu 23 spēlēs ir Novosibirskas Sibirj, kamēr Lada ar 20 punktiem joprojām ir pēdējā ne tikai konferencē, bet arī visā līgā.