08.02.2014. 14:15

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pirmdien gaidāms, ka izlasei no Ziemeļamerikas pievienosies vārtsargs Kristers Gudļevskis un uzbrucējs Zemgus Girgensons, kā arī valstsvienības galvenais treneris Nolans. Tāpat pirmdien paredzēta neoficiāla treniņspēle pret Austrijas izlasi.

Tikmēr izlase, kuras darbību pārrauga Nolana palīgi Toms Kūlens un Kārlis Zirnis, Sočos trenējas 23 hokejistu sastāvā.

«Šajās spēlēs vairums komandu pilnā sastāvā sanāk novēloti. Mums ir priekšrocības, jo jau nedēļu kopā trenējamies gandrīz pilnā sastāvā,» Masaļska teikto citē aģentūra «R-Sport». «Situācija, ka esam bez Nolana, nav pateicīga, tomēr mēs cenšamies par to nedomāt. Ar mums kopā ir viņa palīgi, kuri strādā pēc iepriekš atrunāta plāna.»

«Mēs treniņos darām to, ko Nolans netieši lūdz viņa palīgiem. Ar treneri tiek komunicēts visu laiku,» uzsver vārtsargs. «Jau esam sākuši iespēlēt vairākumu, mazākumu un citas taktiskās nianses, kas būs mūsu priekšrocība. Olimpiādes gaitā kļūsim tikai spēcīgāki.»

«Mēs Nolanam uzticamies. Viņš atbrauks un saliks pa vietām pēdējos uzsvarus, bet mēs paši katrā cīņā laukumā dosimies ar domu par uzvaru,» uzskata Masaļskis. «Mums nav kā priekšā kaunēties vai no kā baidīties. Mēs esam laba komanda un kolektīvs, kas katram pretiniekam var parādīt zobus un uzvarēt.»

«Mēs katrs sapņojam par olimpiskajām medaļām, un šī ir mūsu iespēja. Olimpiskās spēles ir neprognozējamas. Nevienā spēlē nebūsim favorīti, taču ar šādu kolektīvu varam paveikt daudz,» uzsver latvietis.

Latvijas hokeja izlases pirmā spēle Olimpiādes turnīrā plānota 12.februārī, kad tā spēkosies ar Šveici, bet vēlāk to sagaida dueļi ar Zviedriju un Čehiju.Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties