23.06.2015. 14:35
Latvijas otrais labākais tenisists Mārtiņš Podžus otrdien turpināja uzvaru sēriju Stambulas "Futures" turnīros, gūstot sesto panākumu pēc kārtas.

Ranga 514. vietā esošais Podžus 1. kārtas mačā ar 6:2, 6:0 sagrāva 18 gadus veco turku Altugu Čelikbileku, kurš rangā atrodas 815. vietā (viņa rekords). Mārtiņš pretinieka vienīgo breikbumbu atspēlēja piektajā geimā, no tā brīža izceļoties ar 10 pēc kārtas uzvarētu geimu sēriju.

Mārtiņš uzvarējis sešus mačus un 12 setus pēc kārtas! Podžus, kurš pēc sešām dienām svinēs 21. dzimšanas dienu, šonedēļ Stambulā izlikts ar trešo numuru. Iekļūšana 2. kārtā dod vienu reitinga punktu.

Mārtiņš vēl nav saņēmis pagājušajā nedēļā nopelnītos 18 reitinga punktus, tas notiks nedēļas beigās, kad būs jauns rekords ATP vienspēļu rangā. Viņa pašreizējais rekords ir 498. vieta, kas sasniegta martā.

Jānis Podžus (ATP 767.) "hard" seguma sacensībās Turcijā sāks rīt ar maču pret mājinieku Ilkelu Čemu (ATP 439.), kurš izlikts ar otro numuru. Brāļi šonedēļ piedalās tikai vienspēlēs.Skaistuma diena, SIA Skaistuma diena, SIA Lāčplēša 12, Rīga, LV-1010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties