06.02.2014. 12:26

  • Dainis Dukurs: Trase Sočos ir kvalitatīva vakar
  • M. Dukurs: Necenšos domāt par konkrētām vietām, medaļām 2014. g. 4. februāris

«Kad trasē sāku darbu 1994. gadā, abi dēli izmēģināja kamaniņu sportu, bobsleju un skeletonu. Kad viņi nogūlās uz kamanām, iemīlējās šajā sporta veidā,» atceras Dainis Dukurs. «Viņi kļuva labāki un labāki.»

Sportistu tēvs un treneris vienā personā no dēliem gaida medaļas. Tam pakārtots pēdējo gadu darbs. «Mans sapnis ir Latvijā atgriezties ar divām uzvarētāju medaļām,» olimpisko spēļu mājas lapā pauda D. Dukurs.

«Mūsu starpā noslēpumu nav,» teica Martins Dukurs. «Kad mēs sacenšamies viens pret otru, mēs dalāmies par piedzīvoto trasē. Dalāmies, ja atrodam kādu labāku risinājumu, un par kļūdām.»

«Soču olimpiskās spēles ir vissvarīgākais starts sezonā, un mēs esam trenējušies, lai šeit parādītu savu labāko sniegumu,» pastāstīja vecākais no brāļiem Dukuriem Tomass.

Pieckārtējais Pasaules kausa ieguvējs un pieckārtējais Eiropas čempions Martins Dukurs izteicās, ka viņam gaidāmajās sacensībās ir viens mērķis. «Ja es nebūšu labākajā sportiskajā formā, ja es parādīšu tikai pusi no snieguma, kādu parasti demonstrēju, un tikšu pie sudraba medaļas, tad viennozīmīgi nebūšu laimīgs. Mans mērķis ir būt vislabākajam.»

Pirmos divus braucienus Sočos skeletonisti aizvadīs nākamajā piektdienā.Mona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties