04.09.2013. 16:00
Latvijas sieviešu tenisa līdere Diāna Marcinkeviča turpina spēlēt veiksmīgi, gūstot divas uzvaras Mestres (Itālija) ITF 50 000 turnīrā – vienspēlēs sasniegta 2. kārta, bet dubultspēlēs jau ceturtdaļfināls.

Diāna Marcinkeviča šosezon tikai otro reizi spēlē ITF 50 000 turnīrā. Martā Francijā pēc kvalifikācijas iziešanas zaudējums 1. kārtā. Augstākā līmenī Marcinkevičai šogad vēl tikai četri turnīri, kvalifikāciju trīs reizes neizejot WTA "International" sērijas turnīros un vienreiz ITF 100 000 sacensībās.

Interesanti, ka gan Marcinkeviča, gan viņas šīs nedēļas pirmā pretiniece Džūlija Džato-Montičone pagājušajā nedēļā spēlēja Šarleruā, kur zaudēja Arančai Rusai – itāliete 3. kārtā trīs setos, bet Latvijas tenisiste finālā divos setos. Marcinkeviča ar 25 gadus veco Džato-Montičoni, kurai rangā 266. vieta, iepriekš nebija spēlējusi.

Neskatoties uz četras reizes zaudētu servi, Marcinkeviča guva uzvaru divos setos – abos ar vienādu rezultātu 6:4, 6:4. Diāna 2. kārtā sacentīsies ar Krievijas tenisisti Viktoriju Kanu (WTA 260.), kura trīs setos pārsteidza ar 5. numuru izlikto mājinieci Mariju Elenu Kamerinu – 6:3, 3:6, 6:4. Tikšana pāri 1. kārtai Marcinkevičai devusi 10 reitinga punktus.

Dubultspēļu turnīru Diāna sāka vakar, kopā ar vācieti Annu Šāferi apspēlējot Brazīlijas pāri Gabriela Se un Paula Kristina Gonsalvesa. Marcinkeviča ar Šāferi izliktas ar 3. numuru. Ceturtdaļfināla sasniegšana devusi 18 reitinga punktus.