31.12.2013. 20:09

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pagaidām gan nav atklāta precīza informācija par jaunā līguma finansiālo pusi, taču tiek lēsts, ka spēlētājs sezonā nopelnīs aptuveni septiņus miljonus dolāru (3,6 miljonus latu).

«Šī ir ļoti nozīmīga diena man un ģimenei. Jūtos pagodināts, ka esmu tik lieliska kluba kapteinis. Šis līgums man ļaus turpināt pārstāvēt «Maple Leafs» turpmākajos gados ar lepnumu. Mums ir lieliska komandas organizācija, tāpēc ceru, ka nākotnē sasniegsim augstus mērķus,» pēc līguma parakstīšanas atzina 28 gadus vecais aizsargs.

Kluba ģenerālmenedžeris Deivids Noniss uzskata, ka Fenufs ir komandas līderis, tāpēc šāds notikums visam klubam nāks tikai par labu.

«Fenufs ir bijis viens no pamatiem, kad sākām veidot šo sastāvu. Viņš ir īsts līderis, kurš ir pierādījis sevi kā lielisku aizsargu visos hokeja aspektos. Fenufs spēlē ļoti nozīmīgu lomu klubā,» skaidrojis Noniss.

Iepriekšējais līgums hokejistam būtu beidzies 2014. gada 1. jūlijā. Fenufu 2003. gadā draftēja NHL komanda Kalgari «Flames», taču 2010. gada beigās viņš tika aizmainīts uz «Maple Leafs».

NHL karjerā Fenufs aizvadījis 639 spēles, kurās izcēlies ar 110 vārtu guvumiem un 245 rezultatīvām piespēlēm. Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties