06.07.2015. 07:55
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Toronto "Maple Leafs" paziņojis par līguma pagarināšanu ar Kanādas uzbrucēju Nazemu Kadri.

24 gadus vecais Kanādas uzbrucējs Nazems Kadri (libāniešu izcelsme) 2009. gada draftā tika izvēlēts ar augsto septīto numuru. Toronto "Maple Leafs" sastāvā centra uzbrucējs debitēja jau pirmajā sezonā, bet stabilu vietu pamatsastāvā ieguva lokauta saīsinātajā 2012./13. gadā.

Pagājušajā sezonā Kadri izcēlās ar 39 (18+21) punktiem 73 spēlēs, bet Toronto nespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs. Sezonas beigās uzbrucējs nopelnīja arī četru spēļu diskvalifikāciju par spēka paņēmienu pret Edmontonas "Oilers" hokejistu Metu Freizeru.

Kadri pēc sezonas kļuva par ierobežoto brīvo aģentu, bet vakar klubs paziņoja, ka līgums tiek pagarināts līdz nākamās sezonas beigām. Finansiālie noteikumi oficiāli netiek atklāti, taču "Sportsnet" ziņo, ka Kadri saņems 4,1 miljonu ASV dolāru.

Izmantotie resursi:The Official Web Site - Toronto Maple LeafsSports News: World and National Sports...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties