11.02.2017. 21:26

Liverpūlei šovakar nevarēja palīdzēt savainotais Dejans Lovrens, bet no ''Tottenham'' sastāva traumu dēļ izkrituši Jans Vertongens, Denijs Rouzs un Eriks Lamela. Pēc ilgāka pārtraukuma Jirgens Klops rezervē atstāja igauni Ragnaru Klavanu, dodot priekšroku Lukasam Leivam. Tāpat ''Liverpool'' spēlēja bez nomināla uzbrucēja, viltus devītnieka lomu uzticot Robertu Firmino.

Spēles ievadā abas komandas ievēroja zināmu piesardzību. Sekoja daži uzbrukumi, tomēr pirmo 15 minūšu laikā rezultātu neviena no vienībām nebija spējīga atklāt. 16. minūtē spēles ritējumu salauza Sadio Manē. Senegālietis pēc teicamas Džoržino Veinalduma piespēles aizskrēja viens pret vienu ar Igo Lorisu un sita augšējā stūrī – 1:0.

''Tottenham'' saņēma negaidītu triecienu, turklāt uzdāvināja Liverpūlei vēl vienu lielisku dāvanu. Centra aizsargs Eriks Daiers savlaicīgi nepadeva piespēli un viņu apzaga Manē. Sekoja bīstams uzbrukums, kurā vispirms pa vārtiem sita Adams Lallana, tad Robertu Firmino, taču trešo reizi Loriss vairs nebija glābējs, un Manē pielika punktu uzbrukumam – 2:0.

Kādā no epizodēm Kristians Eriksens izpildīja brīvsitienu, taču sita garām vārtiem. Tas arī bija bīstamākais viesu uzbrukums un puslaika turpinājumā ''Hotspur'' tā arī neatrada veidus, kā iekarot ''Liverpool'' vārtus. Mājinieki demonstrēja teicamu sniegumu aizsardzībā, turklāt paši turpināja uzbrukt, neskatoties uz pārsvaru.

''Tottenham'' bija reālas problēmas ar mājinieku aizsardzības pārvarēšanu. Piemēram, komandas radošais saspēles veidotājs Eriksens līdz pat 80. minūtei nebija izveidojis nevienu bīstamu izdevību. Spēle noslēdzās ar nemainīgu rezultātu un Liverpūle tādējādi izcīnīja pirmo uzvaru pēdējās sešās spēlēs, laužot savu neveiksmīgo sēriju.

Liverpool having so much fun in first half Coutinho's attempting to table-top teammates during the game. pic.twitter.com/tC9HS1nK6I— Kyle Martino (@kylemartino) February 11, 2017