01.04.2014. 23:38
Šovakar plkst. 21:45 "Old Trafford" stadionā tika aizvadīta pirmā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēle, kurā "Manchester United" uzņēma vienu no galvenajām turnīra favorītēm Minhenes "Bayern". Laukuma saimnieki otrajā puslaikā izvirzījās vadībā, tomēr uzvaru nenoturēja un spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1.

Laukuma saimniekiem nācās iztikt bez abiem pamatsastāva malējiem aizsargiem Rafaela un Patrisa Evrā, kā rezultātā laukumā devās trīs nominālie centra aizsargi Rio Ferdinands, Nemanja Vidičs un Fils Džounss. Spēle sākās samērā līdzīgā cīņā un mājiniekiem pat izdevās jau ceturtajā minūtē gūt vārtus pēc Denija Velbeka veiksmīgas spēles soda laukumā. Tomēr mirkli pirms sitiena galvenais tiesnesis saskatīja uzbrucēja darbībā bīstamu spēli, līdz ar to vārtu guvums netika ieskaitīts. "Bayern" gan diezgan ātri un pārliecinoši pārņēma bumbas kontroli savā rīcībā, piespiežot Deivida Moiza vadītajai komandai dziļi iesēsties aizsardzībā, cerot uz pretuzbrukumiem.

"Manchester United" spēlētāji ļoti uzmanīgi spēlēja aizsardzībā, īpaši pat nemēģinot traucēt pretinieku spēlētājiem saspēlēties apkārt soda laukumam, bet bīstamas situācijas pie mājinieku vārtiem tika izveidotas ļoti reti. 31. minūtē pēc Arjēna Robena tālsitiena beidzot Davidam De Hejam pirmo reizi nācās glābt savu komandu, izvelkot bumbu no labā vārtu stūra. Tomēr lieliskākā iespēja pirmajā puslaikā atklāt rezultātu bija laukuma saimniekiem, kad pēc Veina Rūnija piespēles Velbeks izgāja viens pret vārtsargu. Uzbrucējam bija pietiekami daudz variantu kā šo izdevību pārvērst vārtu guvumā, tomēr spēlētājs izvēlējās mēģināt bumbu pārmest pāri Manuelam Noieram, kas īsti neizdevās un moments tika izniekots.

Uzreiz pēc pārtraukuma mājinieku sastāvā tika veikta maiņa un Raiena Gigsa vietā laukumā devās Šindži Kagava. "Manchester United" spēlētāji daudz aktīvāk uzsāka otro spēles daļu, biežāk nogādājot bumbu līdz "Bayern" soda laukumam, lai gan līdz reālām iespējām gūt vārtus tikt neizdevās. Toties talkā 58. minūtē nāca standartsituācija jeb stūra sitiens, pēc kura Vidičs ar galvu raidīja bumbu labajā vārtu stūrī (1:0). 63. minūtē Peps Gvardiola beidzot laukumā sūtīja uzbrucēju Mario Mandžukiču un jau trīs minūtes vēlāk pēc viņa piespēles Bastians Švainštaigers no tuvas distances trieca bumbu kreisajā augšējā vārtu stūrī (1:1).

Atlikušajā spēles laikā viesi, ieguvuši ērtu izbraukuma spēles rezultātu, bez īpaša azarta turpināja vērpt kombinācijas gar mājinieku soda laukumu. Savukārt "Manchester United" retajās reizēs kad nonāca uzbrukumā, tā arī nespēja izveidot reālas iespējas gūt uzvaras vārtus. Līdz ar to dueļa uzvarētājs izšķirsies nākamnedēļ Minhenē. Jāatzīmē, ka pašās spēles beigās otro brīdinājumu un noraidījumu saņēma Švainštaigers, kuram nāksies izlaist atbildes spēli.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Manchester United - Bayern 1:1 (0:0) Vidičs 58' - Švainštaigers 66'
Barcelona - Atletico 1:1 (0:0) Neimars 71' - Djegu 56'
Real - Borussia
PSG - Chelsea

Izmantotie resursi:Football Statistics | Football Live Scores |...

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Manchester United - Bayern München
17.25  -4.55  21.44
33% 30% 37%
  Visas spēles

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa