20.09.2015. 20:54
Panākumu Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē svētdien izcīnīja Mančestras «United» komanda, kas ar 3:2 (1:1) izbraukumā pārspēja «Southampton» futbolistus.

Uzvarētājiem divus vārtus guva nesenais jaunieguvums, franču uzbrucējs Entonijs Marsiāls, bet reizi izcēlās spāņu pussargs Huans Mata.

Savukārt «Southampton» rindās abas reizes precīzs bija itālis Graciāno Pelle, kurš vispirms izvirzīja mājiniekus vadībā, bet spēles beigās jau samazināja deficītu līdz 2:3.

Tikmēr citās svētdienas spēlēs «Liverpool» nospēlēja 1:1 (0:0) ar Noridžas «City», bet Totenhemas «Hotspur» ar 1:0 (0:0) pārspēja Londonas «Crystal Palace», pateicoties Honmiņa Sona no Dienvidkorejas pirmajam precīzajam sitienam premjerlīgā.

Pirms tam sestdien Vesthemas «United» viesos ar 2:1 (2:1) pārspēja Mančestras «City», tādejādi pārtraucot pretinieku veiksmīgi iesākto sezonu.

Mančestras «City» šajā sezonā bija uzvarējusi visās piecās pirmajās spēlēs, bet kopumā premjerlīgas mačos tai bija 11 panākumi pēc kārtas.

Spēlējot bez savainotā kapteiņa Vensāna Kompanī, Mančestras futbolisti vārtus zaudēja jau sestajā minūtē, kad viesu labā vārtus guva nigēriešu pussargs Viktors Mozess. Jau pirmā puslaika otrajā pusē Vesthemas vienība pēc senegāliešu uzbrucēja Diafra Sako vārtu guvuma pārsvaru dubultoja.

Tomēr puslaika kompensācijas laikā mājinieki vienus vārtus atguva, kad bumbu viesu komandas sargātajos vārtos raidīja Mančestras kluba jaunieguvums beļģu pussargs Kevins de Brujne.

Otrajā puslaikā mājiniekiem neizdevās atgūt zaudēto un Mančestras «City» savā sestajā jaunās sezonas mačā ar 1:2 piekāpās Vesthemas «United».

Savukārt divu Londonas klubu duelī Anglijas futbola premjerlīgas mačā čempione «Chelsea» viesu laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja «Arsenal», izcīnot savu otro uzvaru šosezon.

«Chelsea» labā mača rezultātu spēles 53.minūtē atklāja franču aizsargs Kurts Zumā, bet punktu viesu uzvarai jau kompensācijas laikā pielika beļģu pussargs Edens Azārs.

Zīmīgi, ka sestdien «Arsenal» pirmo reizi šajā gadsimtā spēli pabeidza deviņu vīru sastāva, jo sarkanās kartiņas saņēma komandas brazīliešu aizsargs Gabriels un spāņu pussargs Santi Kasorla.

«Chelsea» ar izcīnītiem četriem punktiem pirmajās piecās cīņās piedzīvoja savu sliktāko sezonas sākumu kopš 1988.gadā.

Savukārt sezonu veiksmīgi iesākusī Lesteras «City» sestdien atspēlēja divu vārtu deficītu un savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:2) ar vienu no turnīra vājākajām komandām Stokas «City».

Mājinieki jau mača 20.minūtē bija nonākušie iedzinējos ar divu vārtu deficītu, kad Stokas vienības labā vārtus bija guvuši uzbrucēji spānis Bojans Krkičs un īrs Džonatans Volters.

Tomēr otrā puslaika pirmajā pusē Lesteras futbolisti pēc Rijada Mahreza un Džeimija Vardija precīzajiem sitieniem panāca neizšķirtu.

Premjerlīgas līderpozīcijā pēc sešām kārtām pirmā ar 15 punktiem joprojām ir Mančestras «City», kurai ar 13 punktiem seko otra pilsētas vienība «United».

Savukārt pa 12 punktiem guvušas Vesthemas «United» un Lesteras «City», bet pie desmit punktiem tikusi «Arsenal».

Tikmēr «Chelsea» ar septiņiem punktiem atrodas vien 15.vietā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa