01.01.2015. 18:42
No zaudējuma jau desmitajā Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē pēc kārtas ceturtdien izvairījās Mančestras «United» komanda, kas izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Stokas «City».

• Lempards paliks Mančestras «City» līdz sezonas beigām šodien

Jau mača otrajā minūtē «City» komandu vadībā izvirzīja aizsargs Raiens Šovkross, bet 26.minūtē 1:1 panāca kolumbiešu uzbrucēja Radamels Falkao. Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, mājinieku uzbrucējam Pīteram Kraučam vienā no epizodēm raidot bumbu par pretinieku vārtu stabu, bet Mančestras klubs tika pie neizšķirta trešajā izbraukuma spēlē pēc kārtas.

Pēdējo desmit maču laikā «United» vienība izcīnījusi septiņas uzvaras un trīs reizes cīnījusies neizšķirti. Komanda bez zaudējumiem ir kopš 2.novembra.

Citās centrālajās 20.kārtas spēlēs ceturtdien Mančestras «City» uzņems «Sunderland», «Southampton» viesosies pie Londonas «Arsenal», bet Londonas «Chelsea» izbraukumā tiksies ar Totenhemas «Hotspur».

Kopvērtējuma pirmajā vietā ar 46 punktiem 19 spēlēs atrodas «Chelsea», bet Mančestras «City» seko ar 43 punktiem. Mančestras «United» ieņem trešo vietu ar 37 punktiem 20 mačos, bet tālāk ar 33 punktiem 19 cīņās seko «Southampton» un Londonas «Arsenal».