16.12.2012. 08:45
Kārtējo uzvaru Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē sestdien izcīnīja kopvērtējuma līdervienība Mančestras «United», bet Londonas klubs «Queens Park Rangers» (QPR) tikai pie sava pirmā panākuma šajā sezonā.

«United» komanda savā «Old Trafford» stadionā vairāk nekā 75 tūkstošu skatītāju priekšā ar 3:1(2:0) pārspēja «Sunderland» vienību.

Mančestras futbolisti jau pēc spēlētām 20 minūtēm bija pratuši panākt 2:0, kad ar trīs minūšu intervālu precīzi bija nīderlandietis Robins van Pērsijs un Toms Kleverlijs.

Trešos vārtus pēc van Pērsija piespēles otrā puslaika vidū guva Veins Rūnijs, bet goda vārtus viesu labā 28 minūtes pirms finālsvilpes iesita Freizers Kempbels.

Līdz ar šo uzvaru Mančestras klubs atjaunoja sešu punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem turnīra tabulā.

Citā spēlē QPR komanda beidzot izcīnīja savu ilgi gaidīto pirmo uzvaru šajā premjerlīgas sezonā.

Londonas vienība savā laukumā ar 2:1 (0:0) pieveica citu galvaspilsētas klubu «Fulham».

Panākumu ar diviem gūtiem vārtiem kaldināja Marokas pussargs Adels Tārabts, bet «Fulham» vienībā ar precīzu sitienu vārtu rāmī izcēlās horvāts Mladens Petričs.

QPR sagādāja «Fulham» futbolistiem jau ceturto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs.

Premjerlīgas kopvērtējumā līderi ar 42 punktiem 17 mačos ir «United» futbolisti, bet otrajā vietā esošā pašreizējā čempionvienība Mančestras «City» izcīnījusi 36 punktus. Trešajā vietā ar 29 punktiem atrodas Londonas «Chelsea» vienība.

QPR, pateicoties sestdien gūtajai uzvarai, tagad apsteigusi Latvijas izlases aizsarga Kaspara Gorkša pārstāvēto «Reading» komandu un ar 10 punktiem ieņem priekšpēdējo, 19.vietu.