27.11.2017. 21:22

Šajā spēlē laukumā tā arī neizgāja mājinieku aizsargs Vitālijs Maksimenko, kurš palika uz "Termalica" rezervistu soliņa. Savukārt Vladislavs Gutkovskis joprojām ārstē gūto savainojumu.

Spēles pirmajās 22 minūtēs tika gūti jau trīs vārti, divreiz precīzus raidījumus izdarot Krakovas "Wisła" komandai, kamēr vienreiz precīzi bija mājinieki. Rezultāts 2:1 "Wisła" labā saglabājās līdz pat pirmā puslaika finišam.

15 minūtes pēc pārtraukuma "Termalica" spēja jau otrreiz atspēlēties, panākot 2:2, tomēr jau pēc sešām minūtēm spēņu futbolists Karlitoss Lopess trešoreiz ieguva vadību priekš viesiem - 3:2. Tomēr arī šoreiz "Wisła" savu pārsvaru noturēt nespēja, divas minūtes pirms cīņas pamatlaika beigām bosnietim Vlastimiram Jovanovičam izvelkot neizšķirtu - 3:3.

"Termalica" šī bija jau septītā nezaudētā spēle pēc kārtas. Polijas Ekstraklases turnīra tabulā Ņecečas komanda ar 18 punktiem ieņam 13. pozīciju.