05.04.2017. 22:12

Sērijas pirmajās divās spēlēs „Poliurs/Ozolnieki” uzvarēja sausā, bet „Lūši” vistuvāk panākumam bijuši pirmās spēles pirmajā setā, kad izlaida uzvaru pašā seta galotnē. Otrajā spēlē Ozolniekos jēkabpiliešiem reāli apdraudēt pretinieku uzvaru nespēja.

Sērijas trešo spēli nedaudz veiksmīgāk sāka „Poliurs/Ozolnieki”, izvirzoties vadībā ar dažu punktu pārsvaru. Taču seta vidū „Lūši” pārņēma iniciatīvu, pēc vairākiem veiksmīgajiem uzbrukumiem pārņemot vadību (16:13, 19:16, 22:19). Skatītāju kvēli atbalstītie laukuma saimnieki pārsvaru noturēja līdz pat seta galotnei, uzvarot ar 25:20, kas viņiem bija pirmais uzvarētais sets ne tikai spēlē, bet arī visā sērijā.

Zaudējuši pirmo setu, „Poliurs/Ozolnieki” volejbolisti otro setu sākuši apņēmīgi un ar spēcīgām, precīzām servēm panāca trīs punktu pārsvaru, bet tuvojoties seta galotnei, viesu pārsvars pieauga līdz pieciem punktiem (11:16). Iniciatīvu no rokām ozīši otrajā setā neizlaida un uzvarēja ar 25:19, panākot 1-1.

Par spēles lūzuma punktu kļuvis trešais sets. Līdz pat seta vidum rezultāts pieauga līdzīgi, bet pēc otrā tehniskā pārtraukuma „Lūši” panāca trīs punktu pārsvaru (17:14). Seta galotnē turpinājās līdzīga cīņa, kurā uzvarētāju ilgi neizdevās noskaidrots. Daudz setbumbu bija „Lūšu” pusē, taču punktu setam pielikt nekādi neizdevās. Mājiniekiem tas beidzot bija pa spēkam un uzvarot setā ar 34:32, „Lūši” izvirzījās vadībā ar 2-1.

Ceturtajā setā atkal vadības grožus pārliecinoši savās rokās pārņēma ozīši, izvirzoties vadībā ar 8:3, taču drīz vien jēkabpilieši deficītu samazināja, kā arī panāca līdzsvaru (13:13). Skatītāju atbalstīti, jēkabpilieši izvirzījās stabilā vadībā (19:15, 23:17) un mača liktenis būtībā bija izšķirts. Ozolnieku vienībai galotnē izdevās atspēlēt trīs punktus, bet punktu mačam pielika mājinieki, uzvarot setu ar 25:21 un spēli ar 3-1.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 16 punktiem bija Rihards Puķītis, 14 punkti Pāvela Jemeļjanova un Zigurda Adamoviča kontā, 13 punktus guva Vladislavs Blumbergs. Zaudētājiem 24 punktus atnesa Armands Āboliņš, 14 – Haralds Regža un Andis Cimoška.

Sērijā līdz trim uzvarām vadībā ar 2-1 ir „Poliurs/Ozolnieki”. Nākamā spēle notiks svētdien Ozolniekos.

Savukārt ceturtdien pusfināla sērijas trešo spēli aizvadīs RTU/”Robežsardze” un „Biolars/Jelgava”.

Izmantotie resursi:volejbols.lvMängud- Maia

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa