29.11.2017. 22:28

Pirmajā pusfināla spēlē pret “Biolars/Jelgava’ komandu “Lūši” pirms nedēļas savā laukumā pārliecinoši uzvarēja trijos setos, sperot soli fināla virzienā. Atbildes mačā jēkabpilieši padarīja darbu līdz galam, uzvarot ar 3-1. Spēles pirmajā setā “Lūši” neatstāja pretiniekiem ne mazāko izredžu, sagraujot jelgavniekus ar 25:14. Otrajā setā laukuma saimnieki spēja uzvarēt ar 25:20, taču trešajā un ceturtajā cēlienos viesi apliecināja savu pārākumu, uzvarot ar 27:25 un 25:18.

Uzvarētāju rindās pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs bija Armands Āboliņš, kurš guva 17 punktus. Savukārt zaudētājiem ar 11 gūtajiem punktiem izcēlās Mārcis Jirgensons.

Latvijas kausa izcīņas fInālmačā “Lūši”, kuri pērn izcīnīja šo trofeju, tāpat kā pirms gada, tiksies ar pagājušās sezonas valsts čempioniem RTU/”Robežsardze” volejbolistiem. RTU/”Robežsardze” Latvijas kausa izcīņas pusfinālā pārliecinoši pārspēja Daugavpils “Ezerzemi”/DU, abos mačos uzvarot trijos setos.

Izmantotie resursi:volejbols.lv

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029