28.02.2014. 09:32

Līvs ir viens no aizvadīto gadu titulētākajiem Latvijas motokrosistiem un pēdējās divās sezonās viņš pārstāvēja «MX Moduls» komandu, taču pirms 2014.gada sezonas sadarbība tika pārtraukta, komandas vadībai kā iemeslu minot atšķirīgo skatījumu uz turpmāko izaugsmi un profesionālo motokrosu kopumā.

«Dāvja atgriešanās ir laba ziņa gan mūsu klubam, gan motokrosam kopumā. Mēs viņu ļoti labi pazīstam un zinām, ko no viņa var sagaidīt. Latvija nav tik ļoti bagāta ar augsta līmeņa motosportistiem, lai mēs šaubītos par šādu izvēli. Vienīgais mīnuss, ka tas ir noticis neilgi pirms sezonas sākuma un treniņprocess no tā būs mazliet cietis,» par Līva pievienošanos jaunajai komandai sacīja tās vadītājs Arvis Sanders.

«Jau tuvākajā laikā Dāvis atsāks gatavošanos sezonai un, esmu pārliecināts, ka spēs sasniegt labu sportisko formu. Mēs no kluba puses, pateicoties lieliskajai sadarbībai ar Kristeru Serģi un KTM, Dāvim nodrošināsim augstākā līmeņa tehniku un apstākļus, lai izvirzītie mērķi tiktu sasniegti un nepaliktu tikai uz papīra. Runājot par mērķiem, Latvijā tie būs visaugstākie gan «Superkausā», gan Latvijas čempionātā, bet pārējais - ar ko domāju lielas, starptautiskas sacīkstes, būs atkarīgs no Dāvja un viņa rādītā snieguma trasēs. Ja jutīsim, ka forma ir laba, tad, visticamāk, startēsim arī kādā no tuvākajiem pasaules čempionāta posmiem,» uzsver komandas pārstāvis.

Savukārt Līvs par jauno komandu sacīja, ka ir ļoti motivēts cīnīties par visaugstākajām vietām sacensībās.

«Šis man būs jauns izaicinājums. Pirmkārt, attaisnot izrādīto uzticību klubam ar sniegumu trasē. Otrkārt, «Rodeo» ir sadarbība ar KTM, bet ar šīs markas motocikliem esmu braucis tikai testos. Ceru, ka būs ļoti labi. Esmu motivēts cīnīties par visaugstākajām vietām jebkurās sacensībās, kurās startēšu», norādīja Līvs.

Līvs «MX Moduls» sastāvā kļuva par divkārtēju «Superkauss» čempionu «MX Pro» klasē un 2012.gadā izcīnīja Latvijas čempiontitulu «MX1» klasē.Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties