06.11.2016. 18:56

Mančestras ''United'' galvenais treneris Žuzē Morinju šovakar pret ''Swansea'' atradās trībīnēs, jo portugālis saņēma diskvalifikāciju par tiesnešu kritizēšanu iepriekšējā mačā. Tāpat, neskatoties uz to, ka treniņos bija atgriezies Bastians Švainštaigers, šovakar viņa vārds pieteikumā nebija atrodams. ''United'' treneru štābs, kā ierasts, mainījis pamatsastāvu un spēlētāju izvietojumu laukumā. Sākumsastāvā atgriezās Veins Rūnijs, kurš spēlēja malējā uzbrucēja pozīcijā, kā arī rezervē palika Dalejs Blinds, kurš palika Mateo Darmjana ēnā. Sākumsastāvā izgāja arī Maikls Kariks, kas ļāva Polam Pogbā spēlēt kā uzbrūkošajam pussargam.

Mančestra jau no pirmajām minūtēm uzbruka vairāk un acīmredzami mēģināja ātri gūt vārtus, lai laicīgi iegūtu pārsvaru. Veiksme bija Sarkano velnu pusē - pēc centrējuma bumba lidoja Pola Pogbā virzienā, kurš no metriem 20 uzreiz no gaisa skaisti sita tālajā stūrī, panākot 0:1. Pēc sešām minūtēm sekoja vēl viens ''United'' uzbrukums. Šoreiz meistarīgi nospēlēja Zlatans Ibrahīmovičs, kurš apspēlēja savu sedzēju un, atrodoties dažus metrus ārpus soda laukuma, izpildīja precīzu sitienu– 0:2. Jāpiebilst, ka Ibrahīmovičam šis bija zīmīgs vārtu guvums, jo tie bija 25000. vārti Anglijas Premjerlīgā.

Pēc nedaudz vairāk kā 10 minūtēm Zlatans kustībā saņēma bumbu, veiksmīgi tika garām pretspēlētājam un bumbu sita tīklā, panākot jau 0:3. Otrajā puslaikā Mančestra bija ieslēgusi nedaudz zemāku pārnesumu un vairs tik brutāli neuzklupa pretinieku vārtiem. Viesi bumbu kontrolēja daudz, tomēr, ievērojot piesardzību. Iespējas veidot uzbrukumus tādējādi radās arī ''Swansea'', tomēr ''United'' futbolisti allaž savu pretinieku plānus izjauca. Mančestra turpināja prasmīgi kontrolēt bumbu, nedodot praktiski nekādas izredzes pretiniekiem.

''Swansea'' puslaika beigās aktivizējās un ilgāku laiku uzturējās Mančestras laukuma pusē. Sekoja Islandes izlases līdera Gilvi Sīgurdsona centrējums, pēc kura izcili ar galvu vārtos sita Maiks van der Horns - 1:3. Mančestra atbildēja - Rūnijs piespēlēja Matam, kurš atradās teicamā pozīcijā, tomēr raidīja bumbu nedaudz garām vārtiem. Nedaudz vēlāk ''United'' aizsardzība iekrita pretuzbrukumā, tomēr par laimi viesiem, vārti netika zaudēti. Mačs noslēdzās ar nemainīgu rezultātu un Mančestras svarīgu uzvaru.