06.04.2016. 08:04
Naktī uz trešdienu Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) Roberts Lipsbergs izcēlās ar rezultatīvu piespēli un viņa pārstāvētā Talsas "Oilers" ar rezultātu 4:1 izbraukumā apspēlēja Misūri "Mavericks" komandu.

Lipsbergs asistēja jau pirmo vārtu guvumā spēles 14. minūtē, vēlāk komanda dubultoja pārsvaru. Otrajā trešdaļā komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet trešajā, lai arī mājiniekiem piederēja nospiedošs pārsvars, ripu vārtos izdevās gūt tikai viesiem, kuri noformēja pārliecinošu uzvaru - 4:1.

Lipsbergs atdeva rezultatīvu piespēli, kas hokejistam bija otrā "Oilers" sastāvā un devītā šajā sezonā kopumā. Tāpat Robertam šosezon desmit vārtu guvumi, tiesa, tikai vieni no tiem "Oilers" rindās (sezonu sāka "Thunder", vēlāk pārgāja uz "Grizzlies"). Lipsbergam šajā mačā arī viens metiens pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients.

"Oilers" ar 73 punktiem 69 aizvadītajās spēlēs ieņem devīto pozīciju Rietumu konferencē. Regulārajā turnīrā vēl atlikušas trīs spēles, un pirmā no tām jau naktī uz ceturtdienu Vičitā. Ar Vičitas komandu arī jānospēlē visas atlikušās spēles - divreiz viesos un pēdējā mačā mājās.

Izmantotie resursi:The ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Home Page

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128