27.02.2015. 22:08
Nacionālās hokeja līgas komandas Tampabejas "Lightning" galvenais treneris Džons Kūpers sarunā ar medijiem sacīja, ka pilnībā uzticas abiem vārtsargiem Benam Bišopam un Andrejam Vasiļevskim. Kūpers nevēloties atkārtot pagājušā gada kļūdu un pārāk nogurdināt Bišopu, tāpēc paredzams, ka nedēļā viena vai divas spēles tiks uzticētas arī 20 gadus vecajam krievu vārtsargam.

"Mums ir 16 spēles nākamajās 32 dienās, tas ir ļoti liels skaits maču," teica Džo Kūpers. "Tā ir viena spēle katru otro dienu. Bens Bišops neaizvadīs tās visas. Un tāpēc, ja Vasiļevskis nedēļā aizvadīs pa vienai vai divām spēlēm, redzēsim, kā mums ies. Svarīgi ir tas, kā spēlējam un kā spēsim saglabāt vārtsargus svaigus."

Kūpers apliecināja, ka, neskatoties uz pēdējām ne pārāk veiksmīgām spēlēm, viņš par Vasiļevska spējām ir pilnībā pārliecināts: "Domāju, ka Vasiļevskis pie mums ir spēlējis ārkārtīgi labi. Manuprāt, viņš vienkārši ir bijis cietējs no tā, ka neesam spējuši gūt vārtus vai ko citu, taču viņš pats ir spēlējis solīdi."

Gan šonakt pret Čikāgas "Blackhawks", gan nākamajā spēlē pret Floridas "Panthers" komandas vārtus acīmredzot sargās Bišops. Tādējādi Vasiļevska pauze NHL bez spēlēšanas būs ieilgusi, un Kūpers uzsvēra, ka bija ļoti būtiski izmantot iespēju viņu nosūtīt uz AHL un uzturēt spēļu tonusā: "Tas ir vienkārši – dodies turp, nospēlē spēli un atgriezies. Tieši to mēs vēlamies, un, ja ir tāda iespēja, kāpēc to neizmantot?!"

Pats Vasiļevskis atzina, ka būt rezerves vārtsargam nav viegli: "Tas ir nedaudz smagi. Man tāda pieredze pirms trim gadiem jau bija KHL, kad pussezonu biju rezerves vārtsargs, aizvadīju kādas piecas spēles un vienkārši turpināju strādāt treniņos." Vasiļevskis savā debijas sezonā NHL aizvadījis desmit mačus, vidēji ielaidis 2,46 ripas un atvairījis 91,2% metienu.

Izmantotie resursi:Game-time decision for Victor Hedman when...Andrei Vasilevskiy tries new moves in spot...Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties