30.04.2015. 09:41
Tampabejas «Lightning» komanda trešdien sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otro kārtu.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla izšķirošajā - septītajā - spēlē «Lightning» savā laukumā ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pieveica Detroitas «Red Wings», sērijā līdz četriem panākumiem triumfējot ar 4-3.

Šī mača rezultāts tika atklāts vien trešajā trešdaļā, kad 44.minūtē «Lightning» vienību vadībā izvirzīja Breidons Kobērns, bet nedaudz vairāk nekā minūti līdz pamatlaika beigām mājinieki, kad «Red Wings» vārtsargu bija nomainījuši pret sesto laukuma spēlētāju, panāca 2:0, izceļoties Antonam Strolmanam.

Par šīs cīņas pirmo zvaigzni tika nosaukts «Lightning» vārtsargs Bens Bišops, kurš atvairīja 31 pretinieku metienu, aizvadot «sauso» maču.

Austrumu konferences pusfinālā «Lightning» tiksies ar Monreālas «Canadiens».

Kā zināms, sezonu Amerikas Hokeja līgas (AHL) turnīrā noslēgusi Sirakjūsas «Crunch» komanda un tās vārtsargs Kristers Gudļevskis. Tā kā tiesības uz latviešu hokejistu pieder «Lightning» vienībai, sagaidāms, ka latvietis tuvākajā laikā pievienosies šim klubam.

Otrā Austrumu konferences pusfināla pārī Ņujorkas «Rangers» tiksies ar Vašingtonas «Capitals». Tikmēr Rietumos Minesotas «Wild» cīnīsies ar Čikāgas «Blackhawks», bet Anaheimas «Ducks» spēkosies ar Kalgari «Flames».

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa