11.05.2012. 21:11
Latvijas Basketbola līgas (LBL) sērijas par bronzas godalgām trešajā spēlē šovakar «Liepājas Lauvas» savā laukumā ar 93:92 pārspēja Latvijas Universitātes komandu, sērijā triumfējot ar 3-0.

Uzvarētāju labā 34 punktus guva Džošua Meijo, bet 23 punktus sakrāja Mārtiņš Kravčenko. LU komandā ar 30 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Kristaps Dārgais, 25 punktus pievienoja Mārtiņš Darģis, bet 16 punkti bija Žaņa Peinera kontā.

Lai gan vēl otrās ceturtdaļas sākumā +5 (31:26) bija LU komandai, tomēr līdz lielajam pārtraukumam «liepājnieki» spēja lauzt cīņas gaitu un pirmo puslaiku pabeigt ar deviņu punktu pārsvaru (50:41). Trešās ceturtdaļas beigās LU basketbolistiem izdevās atgūt vadību (73:70), bet nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām studentiem bija +4 (90:86). Tomēr pēdējais vārds šajā spēlē un sērijā piederēja Kravčenko, kurš četras sekundes līdz finālsvilpei realizēja tālmetienu (93:92).

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē Liepājā mājinieki uzvarēja ar 97:80, bet Rīgā «liepājnieku» uzvara bija vēl pārliecinošāka - 94:63.