11.10.2017. 21:51

"Kurbada" un Liepājas komandu pirmajā savstarpējā mačā uzvaru svinēja liepājnieki, bet "Kurbads" pēc neveiksmīgā sezonas sākuma tagad bija uzņēmis tempu ar trim izcīnītiem panākumiem pēc kārtas. Šovakar Liepājā gan šī uzvaru sērija tika pārtraukta.

Jau pirmajās mača minūtēs abas komandas saņēma virkni divminūšu sodu un brīdī, kad komandām laukumā atradās pa četriem spēlētājiem, liepājnieki atklāja mača rezultātu. Devītajā minūtē precīzi ripu vārtos raidīja Lauris Bajaruns. Pašā otrās trešdaļas sākumā pēc Nikolaja Jeļisejeva un Kārļa Ozoliņa piespēlēm otros vārtus Liepājai guva Daniels Bogdzjuls.

Tie nebija vienīgie 23 gadus vecā hokejista vārti šajā mačā. Nepilnas divas minūtes pirms mača beigām "Kurbads" nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un tas deva rezultātu - pusotru minūti pirms beigām Edgars Brancis pietuvināja viesus līdz minimumam (1:2). Pēdējās 30 sekundēs Čalpa atkal atstāja laukumu, tomēr šoreiz rezultāts bija pretējs - sekundi pirms beigām Bogdzjuls otro reizi šovakar ieraidīja ripu vārtos, pieliekot punktu Liepājas uzvarai (3:1).

Čempionāta līdervienība "Mogo" viesojās pie "Zemgales", ko pirmajā savstarpējā mačā sakāva ar 4:0. Arī šodien Oļega Sorokina vadītā komanda bija pārliecinoši labāka laukumā. Divi vārti jau pirmajās piecās minūtēs ielika pamatus, bet otrās trešdaļas beigās uz vieniem "Zemgales" atgūtajiem vārtiem rīdzinieki atbildēja ar diviem un pirms pēdējām divdesmit minūtēm bija vadībā ar 4:1.

Jelgavnieki gan uzbruka vairāk, un pēdējās trešdaļas ievadā Kristaps Legzdiņš guva otros mājinieku vārtus. Rīdzinieki sasauca pusminūtes pārtraukumu, tomēr tas nelīdzēja, un pēc brīža Artjoms Ogorodņikovs jau samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3:4). Tomēr turpmākie centieni izraut kaut neizšķirtu cieta neveiksmi, un "Mogo" noturēja uzvaru ar rezultātu 4:3.

"Rīgai" ar ļoti pārliecinošu panākumu izdevās pārtraukt zaudējumu sēriju, kas bija ievilkusies trīs iepriekšējo spēļu garumā. Šodien pa diviem rezultativitātes punktiem savāca Grigorijs Holodkovs, Rūdolfs Builis un Kristaps Jākobsons, sekmējot "Rīgas" uzvaru ar rezultātu 6:1. "Prizma" piedzīvoja devīto zaudējumu deviņās spēlēs un atrodas pēdējā vietā tabulā, bet "Rīga" pietuvojās ceturtajā vietā esošajai "Zemgalei/LLU".

Liepāja/Optibet - Kurbads 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)Vārti: 8:35 Bajaruns (Homjakovs, Freimanis) 1:0, 21:16 Bogdzjuls (Jeļisejevs, Ozoliņš) 2:0, 58:29 Brancis (Straupe, Lavrovs) 2:1, 59:59 Bogdzjuls 3:1.Soda minūtes: 8:8Metieni: 30:36Vārtsargi: Miščuks - Čalpa

Zemgale/LLU - Mogo 3:4 (0:2, 1:2, 2:0)Vārti: 1:06 Kurmis (Lavrenovs, Begovs) 0:1, 5:00 Siksnis (Želubovskis) 0:2, 34:32 Ļeščovs (Gelažis, Aploks, vair.) 1:2, 35:50 Lobačevs (Zantmanis) 1:3, 39:05 Lipsbergs (Prūsis, vair.) 1:4, 42:39 Legzdiņš (Indrijaitis, Āboliņš) 2:4, 46:58 Ogorodņikovs (Bernhards) 3:4.Soda minūtes: 6:40Metieni: 35:35Vārtsargi: Petkus - Ančs

Rīga - Prizma 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)Vārti: 4:18 Holodkovs (Opelts, Builis) 1:0, 5:56 Šaburovs (Zelts, Bērziņš) 1:1, 27:43 Pankevičs (Mintautiškis, Trasūns) 2:1, 39:45 Visockis (Balakuns) 3:1, 43:31 Jākobsons (Kalnbērziņš, Fursa) 4:1, 45:25 Holodkovs (Jākobsons, Builis) 5:1, 58:06 Barkāns (Pankevičs, Builis) 6:1.Soda minūtes: 12:12Metieni: 40:30Vārtsargi: Lūsiņš - Norvaišs

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga