20.12.2016. 21:14

Rezultāts tika atklāts "tikai" 17. minūtē, kad liepājnieki 19 sekunžu laikā guva divus vārtus. Vispirms Dmitrijs Korņilovs 79 sekundes pēc pārkāpuma realizēja kurzemnieku pirmo vairākumu (1:0), bet drīz pēc tam Egils Kalns dubultoja pārsvaru (2:0).

Otrās trešdaļas pirmajās sešarpus minūtēs liepājnieki guva vēl trīs, bet 34. minūtē savus otros vārtus guva Logunovs, pārspējot nesen Nilu Grīnfogelu nomainījušo Tomu Broku (6:0). Noslēdzošajā periodā "Liepāja" izcēlās vēl piecas reizes, bet 79 sekundes līdz beigām pie rezultāta 0:11 goda vārtus guva "Pārdaugavas" spēlētājs Aldis Popens (1:11).

Iepriekšējās piecās spēlēs "Liepāja" uzvarēja vienīgi "Prizmu" (8:4) un atzina "Kurbada" (2:4), "Mogo" (4:5), "Rīgas" (3:5) un "Zemgales"/LLU (4:6) pārākumu. Līdzšinējās trijās savstarpējās spēlēs kurzemnieki "Pārdaugavas" vārtos bija sabēruši 36 vārtus, uzvarot ar 7:2, 14:1 un 15:1.

Nākamo spēli "Liepāja" aizvadīs 4. janvārī, kad uzņems Virslīgas līderi "Zemgali"/LLU, bet "Pārdaugava" 7. janvārī tiksies ar "Mogo".

Izmantotie resursi:LHF | Pārdaugava - HK Liepāja