04.10.2013. 22:54
Čempionvienību kausa izcīņas turnīra otrajā spēlē zaudējumu piedzīvoja "Lielvārdes" florbolisti, kas ar 3:11 piekāpās Somijas čempioniem SPV. Lielvārdes komandas labā vārtus guva Mikus Valpēters un Sandris Virsnītis, bet vienu bumbiņu savos vārtos raidīja somu florbolists Seinejoens Peliveljets.

Somijas komanda savu favorītes statusu apliecināja jau no pirmajām minūtēm, kas arī bija saprotams – lai izcīnītu pirmo vietu grupā un relatīvi vieglāku pretinieku nākamajā kārtā, somiem šodien bija nepieciešama uzvara.

Lielvārdes vienībai ļoti nepatīkams izvērtās pirmais periods – nepilnu 12 minūšu laikā Latvijas komanda ielaida jau sešas bumbiņas, bet pēc ceturtās bumbiņas Jāņa Salceviča vietā vārtos stājās Armands Puķītis. Pirmo trešdaļu Latvijas klubs noslēdza ar 1:7.

Otrajā periodā komandas apmainījās vārtu guvumiem, un līdzīgs scenārijs veidojās arī trešajā trešdaļā, tomēr pēdējās pusotras minūtes laikā Somijas čempioni pievienoja vēl divas bumbiņas un triumfēja ar 11:3.

Lielvārdes komandas labā vārtus guva Mikus Valpēters un Sandris Virsnītis, savukārt vēl viena bumbiņa nonāca somu vārtos, pēdējam pieskaroties somu florbolistam. Somijas čempionu labā ar četriem vārtiem izcēlās Jari Hankio.

Līdz ar šo zaudējumu Lielvārdes komandai turnīrs ir noslēdzies, savukārt somi un šveicieši pusfinālā turpinās cīņu par Čempionvienību kausu.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...

RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007