19.09.2015. 22:22
Lielbritānijas tenisa izlasei nepieciešams vēl viens punkts, lai iekļūtu Deivisa kausa finālā. Briti sestdien guva uzvaru ļoti svarīgajā dubultspēlē, kurā brāļi Mareji piecos setos ar rezultātu 4:6, 6:3, 6:4, 6:7(6), 6:4 pieveica Semu Grotu un Leitonu Hjuitu.

Endijam un Džeimijam skaļajā Glāzgovas arēnā notikušajā dubultspēlē vajadzēja uzvarēt četros setos, taču Endijs 4. setā pie rezultāta 6:5 nespēja izservēt maču. Austrālijas komanda, pateicoties Grota veiksmīgai spēlei pie tīkla, taibreikā pie rezultāta 5:6 atspēlēja mačbumbu, pēc tam uzvarēja vēl divās izspēlēs un nopelnīja piekto setu.

Tajā britiem bija 3:0 pārsvars, breiku zaudējot jau atkal geimā, kurā servēja Endijs. Un tomēr mājiniekiem bija lemts uzvarēt, un tieši Endijs bija tas, kurš beigās nospēlēja izcili. Austrālija pie rezultāta 4:5 nespēja noturēt servi, kad servēja Grots. Endijs vairākas reizes lieliski atsita Sema spēcīgās serves, nodrošinot savai komandai uzvaru dubultspēlē, kas būtībā izskatās pēc uzvaras arī visā mačā.

Esot vadībā ar 2-1, britiem svētdien jāuzvar viena divām vienspēlēm. Skaidrs, ka Mareja zaudējums, lai arī pret ko viņš spēlētu, būtu sensācija, kuru šajā turnīrā grūti iedomāties.

Otrais pusfināls notiek Briselē, kur pēc dubultspēles 2-1 pārsvars ir viesu komandai Argentīnai. Beļģiem cerības gan ir samērā labas, un šeit viss varētu izšķirties piektajā spēlē starp Stīvu Darsī un Federiko Delboni.